آذری خطاب به نکونام: جواد این جا سرزمین ستاره کُش هاست

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیرعامل باشگاه فولاد در اعتراض بعضی طرفداران به عملکرد تیم نکونام، گفت: جواد اینجا سرزمین ستاره کُش ها است. تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می جنگیم و می سازیم.

آذری خطاب به نکونام: جواد این جا سرزمین ستاره کُش هاست

به گزارش مجله رویای کره ای، سعید آذری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نسبت به اعتراض بعضی طرفداران به جواد نکونام و تیمش واکنش نشان داد و از این مربی حمایت کرد. آذری خطاب به نکونام نوشته است:

نکوی فولاد می ماند و می جنگد تا نهایت. جواد اینجا سرزمین ستاره کُش ها است. مرز بین تخصص و بی تخصصی به اندازه محیط یک فوتبال است. اگر این محیط گرد از خط سفید رد شد، بهترینی وگرنه تو بدترینی. کسانی قضاوتت می نمایند که ممکن است همه آنها مغرض نباشند ولی این رسمش شده در این فوتبال ما.

اما ما رسمش را تغییر می دهیم. برای چندمین بار و نه اولین بار. نمی گذاریم غوغا سالاری حاکم گردد. جایی که سر و کله مربی قهرمانش شکسته می گردد، فقط انتقاد نیست و البته گوش شنوا برای منتقد منصف باز باز است به اندازه یک دروازه فوتبال. گوش کن نکو اینجا سرزمین جنگ است تا آخرین قطره خون پس می جنگیم. تا آخرین لحظه برای دفاع از ارزش ها و حقوق ورزش.

ما نمی توانیم بعد از شش سال غیرموفق در چهار هفته جور همه آن شکست ها و تحقیرها را بکشیم. به قول معروف بسیار سفر باید تا پخته گردد خامی. صوفی نگردد صافی تا در نکشد جامی. جایی که استعدادهایش را حراج نموده اند، رفته، باید ساخت باید از گنجینه استعداد استفاده کرد، الماس های تراش نخورده ای که منتظر شکل گیری در کارگاه تو هستند، همه کسری ها را جبران می نمایند.

تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می جنگیم و می سازیم. ساختار جدید را هر کس طاقت ندارد، نیاید تماشای کوشش ما. ما پشتوانه ای داریم از جنس یک کارخانه فولادسازی و مدیرش که مرد جبهه و جنگ بوده و اصول ایستادگی پای اخلاق را می داند. پای ارزش را. مهندسی فوتبال بلد، فوتبال دوست و عاشق فوتبال.

مهندس علی محمدی کسی که خناس می کوشند ناامیدش نمایند ولی او می داند راه درست است. پس نگران پشت سرت نباش. به آینده بنگر. موفقیت پیش روی ما است. البته قدم هایش برای رسیدن، سخت و طاقت فرسا است، ولی ما هم چغر و بد بدن هستیم در این کارزار که سلاح اصلی دشمنانش قدرنشناسی و توطئه است.

برای دفاع از اصول و موفقیت های آینده، پای مرد محکم و با اراده. مربی ستون خیمه باشگاه است. بی حرمتی به او بی حرمتی به ارکان باشگاه است. مرد نکو یا می سازیم یا می رویم. یک کلام ختم کلام. یا حق

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 420

به "آذری خطاب به نکونام: جواد این جا سرزمین ستاره کُش هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری خطاب به نکونام: جواد این جا سرزمین ستاره کُش هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید