آذری: داوران برای ما اشتباه می نمایند و فدراسیون فقط عذرخواهی می نماید، زیباترین بازی هفته پخش نشد

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بهترین بازی هفته را شبکه های تلویزیونی پخش نکردند و این توهین به فوتبال اصفهان است.

آذری: داوران برای ما اشتباه می نمایند و فدراسیون فقط عذرخواهی می نماید، زیباترین بازی هفته پخش نشد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله رویای کره ای، سعید آذری پس از شکست ذوب آهن در دربی اصفهان گفت: فکر می کنم آنهایی که امشب به ورزشگاه نیامدند یک بازی بی نظیر را از دست دادند. پیش بینی هم می کردیم که این اتفاق بیفتد و بازی خوبی انجام گردد. از هواداران ذوب آهن تشکر می کنم که تا آخرین لحظه بازی تیم محبوب شان را تشویق کردند. به هرحال برد و باخت جزئی از فوتبال است و من باید از اعضای کادر فنی و بچه های ذوب آهن تشکر کنم که تا آخرین لحظه جنگیدند.

وی درباره استرسی که در این بازی داشت، خاطر نشان کرد: 40 سال است که کارمان این است. این استرس در وجودمان است و نمی توانیم بی تفاوت باشیم.

آذری درباره قضاوت داور دیدار ذوب آهن - سپاهان مطرح نمود: کارشناسان باید بازی را ببینند و نظر بدهند. فکر می کنم آقای کاظمی اشتباه فاحشی روی صحنه اخراج بازیکن ما انجام نداده باشد و بهتر است کارشناسان نظر بدهند. این دیدار، یک بازی عادی نبود و شما هم دیدید که دومین دربی بزرگ ایران که از نظر کیفی ممکن است از دربی پایتخت هم مهم تر باشد، چقدر جذاب بود. امیدوارم آقای کاظمی در این دیدار اشتباهی نکرده باشد، چون داوران مرتب برای ما اشتباه قضاوت می نمایند و فدراسیون هم از ما فقط عذرخواهی می نماید و سه امتیاز های مان پایمال می شوند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در انتها گفت: بزرگ ترین بازی این هفته دیدار ذوب آهن - سپاهان بود که نه شبکه 3 و نه شبکه ورزش آن را نشان ندادند! شبکه اصفهان هم فکر می کنم برنامه ای نداشت که این بازی را پخش کرد. با این حال فکر می کنم در حق فوتبال اصفهان ظلم گردیده است. بهترین بازی هفته را نه شبکه 3 و نه شبکه ورزش پخش نکردند. این توهین به فوتبال اصفهان است. مگر فوتبال زیباتری از به این بازی در این هفته داشتیم؟! بعد می گوییم چرا مردم در ورزشگاه ها عصبانی هستند. تبعیض را تا چه زمانی باید ببینیم؟ مگر تیم های اصفهانی بهترین تیم های این کشور در دهه اخیر نبودند، پس چرا نباید بازی های ما پخش گردد؟! امیدوارم ذوب آهن و سپاهان در ادامه مسابقات موفق باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 12

به "آذری: داوران برای ما اشتباه می نمایند و فدراسیون فقط عذرخواهی می نماید، زیباترین بازی هفته پخش نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: داوران برای ما اشتباه می نمایند و فدراسیون فقط عذرخواهی می نماید، زیباترین بازی هفته پخش نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید