احتمال دعوت چند بازیکن استقلال به کمیته اخلاق، چرا استوری گذاشتید؟

به گزارش مجله رویای کره ای، حضور چهره جنجالی و غیرمرتبط در تمرین استقلال، باعث شده تا امروز خبری دهان به دهان بچرخد که در احتمال دعوت شدن چند بازیکن استقلال به کمیته اخلاق وجود دارد.

احتمال دعوت چند بازیکن استقلال به کمیته اخلاق، چرا استوری گذاشتید؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، چهره جنجالی و غیرفوتبالی که با بعضی از بازیکنان استقلال رابطه بسیار گرمی دارد، در صفحه اینستاگرامش تصاویری از حضورش در تمرین این تیم را منتشر نموده بود و ظاهرا چند بازیکن استقلال هم تصویر این فرد را استوری نموده اند که این موضوع باعث حساسیت کمیته اخلاق شده است و احتمال دعوت این بازیکنان به کمیته اخلاق وجود دارد.

بعد از ورود کمیته انضباطی به این ماجرا، حالا کمیته اخلاق تصمیم گرفته تمام بازیکنانی که با چهره جنجالی عکس گرفته اند یا تصویر او را منتشر نموده اند، به کمیته اخلاق فدراسیون احضار کند تا آنها بابت این موضوع به اعضای کمیته اخلاق جوابگو باشند. البته به نظر نمی رسد به خاطر این استوری ها محرومیتی در کار باشد و کار با چند تذکر و البته حذف استوری ها و پستها به پایان می رسد. یکی از بازیکنان استقلال عکسی از حضور دو سال پیش این چهره در تمرین استقلال در استوری اش منتشر نموده بود که آن هم جنجال ساز شد.

فوتبالی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1499

به "احتمال دعوت چند بازیکن استقلال به کمیته اخلاق، چرا استوری گذاشتید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال دعوت چند بازیکن استقلال به کمیته اخلاق، چرا استوری گذاشتید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید