احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل می گردد؟

به گزارش مجله رویای کره ای، یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال بطلان احکام صادره از سوی قاضی فاسد در پاسخ به این سوال که آیا احکام صادره از سوی قاضی منصوری باطل خواهد شد و آیا امکان بازنگری در آن وجود دارد یا خیر، اظهار کرد: خیر بازنگری در این احکام فرایند خود را دارد.

احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل می گردد؟

به گزارش ایسنا، حسن نوروزی، در مورد محاکمه قاضی که پیشتر حکم فیلترینگ پیغام رسان تلگرام را صادر نموده بود و درباره حواشی و اتفاقات مربوط به اقدامات متخلفانه قاضی منصوری و درباره این که اگر فساد قاضی در چنین مواردی محرز گردد آیا احکامی که پیش تر صادر نموده بوده باطل می گردد یا خیر، گفت: خیر بازنگری در احکام فرایند خود را دارد به دلیل این که این مسائل، مسائل امنیتی و قضایی است باید این سوالات را از آقای اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه بپرسید.

وی همچنین درباره این که آیا کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی به موضوع مرگ قاضی منصوری و تخلفات وی ورود خواهد نمود یا خیر، گفت: هنوز این موضوع معین نیست، چرا که شرایط کمیسیون هنوز به صورت کامل معین نشده است. ان شاء الله شرایط کمیسیون هفته آینده معین خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1117

به "احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید