ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست ها پاکسازی شد

به گزارش مجله رویای کره ای، ارتش سوریه بیان نمود که شمال استان حماه و جنوب استان ادلب از وجود تروریسم پاکسازی شده و عملیات پاکسازی مناطق آلوده به بمب و مین جهت بازگشت اهالی منطقه ادامه دارد.

ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست ها پاکسازی شد

به گزارش گروه بین الملل مجله رویای کره ای، فرماندهی کل ارتش سوریه در بیانیه ای آزادسازی و پادکسازی مناطق شمال استان حماه و جنوب استان ادلب را تأیید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در این بیانیه گفت که نیروهای مسلح این کشور با اراده بزرگ و اعتماد به نفس کامل توانستند با پیشروی میدانی در شمال حماه و جنوب ادلب، گروه های تروریستی مسلح را که در این مناطق مستقر بودند، درهم بکوبند.

ارتش سوریه تأکید کرد که تروریست های مسلح در این منطقه متحمل خسارت های زیادی از نظر نیرو و تجهیزات نظامی شده اند و بعد از حملات گسترده طی روزهای گذشته، شهرک ها و رستاهای زیر از وجود تروریست ها پاکسازی شده است: خان شیخون، مورک، اللطامنة، تلة الصیاد، انبارهای وادی العنز، وادی العسل، کفر زیتا، لطمین، معرک کبة، لحایا غربیة، لحایا شرقیة، تل فاس، تل لطمین، وادی حسمین وادی قسمین کعب.

مناطقی که اخیرا در شمال حماه و جنوب ادلب آزاده شده است

ارتش سوریه در این بیانیه تأکید کرده که پیشروی ها همچنان ادامه دارد و تروریست ها توانایی ایستادگی در برابر ارتش را ندارد. در بیانیه ارتش آمده است که مناطق نام برده شده به کلی از وجود تروریست ها پاکسازی شده و پاکسازی این مناطق از بمب ها و مین های برجای مانده از تروریست ها به منظور بازگشت اهالی منطقه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 396

به "ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست ها پاکسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست ها پاکسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید