تبریز، زنوزی: باید همه دست به دست هم بدهیم تا در انتها فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم، سال گذشته خودمان تیم را وارد حاشیه کردیم!

به گزارش مجله رویای کره ای، مالک باشگاه تراکتور تبریز اذعان کرد، او و دیگر عوامل این تیم، حتی هواداران سرخپوشان تبریزی فصل گذشته تیم را وارد حاشیه کرده اند.

تبریز، زنوزی: باید همه دست به دست هم بدهیم تا در انتها فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم، سال گذشته خودمان تیم را وارد حاشیه کردیم!

به گزارش مجله رویای کره ای از تبریز، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه راهکاری اندیشیده اند تا تیم تراکتور مانند فصل گذشته در هفته های پایانی وارد حاشیه نشود، گفت: برای اینکه تیم در هفته های پایانی وارد حاشیه نشود باید همگی دست به دست هم بدهیم. این که تیم سال گذشته وارد حاشیه شد، دلیلش این بود که همه ما از خود من گرفته تا هواداران و دیگران دست به دست هم دادیم تا تیم را وارد حاشیه کنیم! برای اینکه این کار تکرار نشود باید همه مواظب باشیم و دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق تکرار نشود.

وی در ادامه اضافه کرد: سال گذشته در بازی با پیکان خود من به شخصه از هواداران درخواست کردم و به آنها گفتم که خودشان را کنترل کنند تا تیم وارد حاشیه نشود، اما 10، 15 نفر بودند که باعث شدند اتفاقاتی پیش بیاید و ما در یک بازی هم محروم شدیم که آن بازی هم با زحمتی که آقای صادقیان مدیرعامل باشگاه کشید در نهایت محرومیتش بخشیده شد. در هر صورت همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم مان در آخر فصل جام قهرمانی را بالا ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 530

به "تبریز، زنوزی: باید همه دست به دست هم بدهیم تا در انتها فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم، سال گذشته خودمان تیم را وارد حاشیه کردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، زنوزی: باید همه دست به دست هم بدهیم تا در انتها فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم، سال گذشته خودمان تیم را وارد حاشیه کردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید