معین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در دست آنالیز است

به گزارش مجله رویای کره ای، رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور گفت: مشخص تکلیف شرایط جاماندگان سهام عدالت در مجلس در دست آنالیز است.

معین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در دست آنالیز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، عسگر توکلی با بیان اینکه پیگیری برای معین تکلیف شرایط جاماندگان سهام عدالت در حال اجرا است، از برگزاری جلسه با نمایندگان مطرح برای حل موضوع اطلاع داد و گفت: این مساله در کمیسیون های تخصصی تصویب شد و قرار شد در صحن علنی نیز مطرح گردد.

وی اضافه نمود: بعضی افراد جامانده سهام عدالت برگه های مهر شرکت تعاونی در دست دارند و این مدارک در سازمان خصوصی ارسال شده بود، اما به عنوان سهامدار قطعی اطلاعاتشان ارائه و ثبت نشده است که باید شرایطشان معین تکلیف گردد.

رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور ادامه داد: درباره این بخش از جاماندگان سهام عدالت طبق اسناد و مدارکی که داشتیم به مجلس مراجعه کردیم و مجلس حرف ها و اسناد ما را مستند و قانونی دانست و بیان کرد دولت باید نسبت به معین تکلیف این عده که دارای برگه سهام هستند ولی در سامانه مرکزی ثبت نیستند، اقدام کند.

توکلی یادآور شد: همچنین بعضی افراد شامل بازنشستگان لشکری و کشوری و تامین اجتماعی نیز که برگه سهام عدالت برایشان صادر شده بود اما بنابه دلایلی به شرکت های تعاونی برای ثبت نهایی مراجعه نکرده بودند باید شرایطشان معین تکلیف گردد.

وی ادامه داد: همچنین برای سهام دار شدن افراد جدید نیازمند معین تکلیف مجلس هستیم تا دولت این کار را انجام دهد.

رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور درباره سود سهام عدالت نیز گفت: سودهای سال های قبل براساس سهم 500 هزار تومانی بود اما وقتی دارایی افراد به 19 میلیون یا بیشتر رسیده است قطعا سود سهام عدالت براین اساس خواهد بود و سال جاری سود افراد نسبت به سال های قبل متفاوت خواهد بود.

توکلی از سهامداران خواست در فروش برگه های سهام عدالت تعجیل نکنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1186

به "معین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در دست آنالیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در دست آنالیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید