توزیع نزدیک به 50 هزار حلقه لاستیک در آذربایجان غربی طی امسال

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در نیمه نخست سالجاری نزدیک به 50 هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای استان توزیع شد.

توزیع نزدیک به 50 هزار حلقه لاستیک در آذربایجان غربی طی امسال

ارسلان شکری در گفت و گو با مجله رویای کره ای گفت: در نیمه نخست امسال افزون بر 60 هزار حلقه لاستیک جهت توزیع در سامانه توزیع لاستیک استان ثبت شده که از این مقدار افزون بر 83 درصد معادل نزدیک به 50 هزار حلقه بین کاربران مربوطه توزیع شد.

وی تعداد رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای استان تا خاتمه شهریور ماه امسال را نزدیک به 33 هزار نفر خاطرنشان کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 5 درصدی حکایت دارد که 5 درصد از کل رانندگان فعال کشور را شامل می گردد.

شکری به رشد 2 درصدی تعداد ناوگان باری فعال در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره نمود و اضافه نمود: تعداد ناوگان باری فعال استان تا خاتمه شهریور ماه نزدیک به 19 هزار دستگاه است که این تعداد نسبت به کل کشور 5.4 درصد را شامل می گردد.

وی همچنین به کاهش متوسط عمر ناوگان باری استان اشاره نمود و گفت: عمر متوسط ناوگان باری استان در نیمه نخست امسال 16.74 سال بود در حالیکه این مقدار در مدت زمان مشابه سال قبل 17.21 سال بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 524

به "توزیع نزدیک به 50 هزار حلقه لاستیک در آذربایجان غربی طی امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع نزدیک به 50 هزار حلقه لاستیک در آذربایجان غربی طی امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید