حاشیه دیدار تراکتور - شهر خودرو، شعار تماشاگران علیه رحمتی و درگیری کاپیتان شهر خودرو با داور

به گزارش مجله رویای کره ای، دیدار تیم های تراکتور و شهر خودرو در حالی پیگیری می شود که تماشاگران تراکتور علیه دروازه بان تیم مهمان شعار دادند.

حاشیه دیدار تراکتور - شهر خودرو، شعار تماشاگران علیه رحمتی و درگیری کاپیتان شهر خودرو با داور

به گزارش مجله رویای کره ای از تبریز، تیم های تراکتور و شهر خودرو در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفته اند.

پس از گل دوم تراکتور در آغاز نیمه دوم، بازی به دلیل اعتراض نیمکت نشینان تیم مهمان متوقف شد. داور بازی نیز مدیر رسانه ای شهر خودرو را با کارت قرمز اخراج کرد.

بلافاصله پس از گل تراکتور، تیم مهمان توسط محمدحسین مرادمند به گل فزونی دست پیدا کرد. هواداران تراکتور پس از این گل رشید مظاهری را تشویق کرده و با شعار عیبی یوخ از تیمشان حمایت کردند.

در دقیقه 56 این دیدار بازی به علت اعتراض شدید نیمکت نشینان شهر خودرو به کمک داور بازی متوقف شد. داور این دیدار نیز مجتبی سرآسیابی را به دلیل اعتراضات شدید و حرکات تحریک آمیز با کارت زرد جریمه کرد.

مهدی رحمتی، دروازه بان شهر خودرو نیز برای اعتراض به وسط زمین آمده و نسبت به داور معترض بود که حرکات او واکنش تماشاگران حاضر در ورزشگاه را در پی داشت.

تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 10 هزار و 500 نفر اعلام شد.

از دقیقه 60 بازی نورافکن های ورزشگاه روشن شده و بازی دو تیم زیر نور ادامه پیدا کرد.

در دقیقه 66 بازی مهدی رحمتی به جای آغاز بازی توپ را به سمت عکاسان و تصویربرداران پشت دروازه تیمش شوت کرد که این موضوع واکنش تماشاگران را در پی داشت. داور بازی نیز پس از توقف بازی به دروازه بان تیم مهمان تذکر داد.

در دقیقه 73 بازی تیم شهر خودرو در موقعیت آفساید به گل رسید که داور این گل را مردود گفت. پس از این صحنه، اکبر صادقی و دیگر بازیکنان شهر خودرو به سمت کمک داور بازی هجوم بردند که این موضوع باعث شد کاپیتان شهر خودرو با کارت زرد داور جریمه شود. صادقی برای لحظاتی نیز با داور بازی درگیری لفظی پیدا کرد.

ساسان انصاری در دقیقه 76 جای خود را به مازولا داد. هواداران تراکتور نیز به خاطر تلاش این بازیکن، مهاجم تیمشان را مورد تشویق قرار دادند.

به گزارش مجله رویای کره ای، دیدار تیم های تراکتور و شهر خودرو با فزونی 3 بر یک تراکتور تا دقیقه 80 دنبال می شود.

166، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 687

به "حاشیه دیدار تراکتور - شهر خودرو، شعار تماشاگران علیه رحمتی و درگیری کاپیتان شهر خودرو با داور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار تراکتور - شهر خودرو، شعار تماشاگران علیه رحمتی و درگیری کاپیتان شهر خودرو با داور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید