خبرنگاران زمین خوار اهوازی با 18 فقره پلاک ثبتی متصرفه دستگیر شد

به گزارش مجله رویای کره ای، اهواز - خبرنگاران - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک زمین خوار در اهواز که با اسناد جعلی اقدام به تصرف 18 فقره پلاک ثبتی به ارزش پنج هزار و 90 میلیارد ریال نموده بود، به همراه همدستانش دستگیر شد.

خبرنگاران زمین خوار اهوازی با 18 فقره پلاک ثبتی متصرفه دستگیر شد

به گزارش روز یکشنبه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی بیان نمود:در پی شکایت اداره حقوقی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال 97، مبنی بر تصرف غیرقانونی تعدادی املاک آن ستاد در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت مالی نهاده شد.

وی اضافه نمود: ماموران پلیس امنیت مالی با کار تخصصی و تحقیق گسترده اطلاعاتی، فردی که با تبانی و نفوذ، 18 فقره پلاک ثبتی را در یکی از مناطق شهرستان اهواز به نفع خود تصرف نموده بود را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: ماموران پلیس پس از جمع آوری سوابق، اسناد و مدارک و بهره گیری از روش های علمی کشف جرم، دریافتند کلیه اسناد و مدارک ارایه شده توسط متهم جعلی و فاقد اصالت هستند.

سردار صالحی با بیان اینکه در رسیدگی به پرونده 6 نفر از عوامل دخیل در انجام جرم شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شدند، اضافه نمود:کارشناسان ارزش املاک تصرفی را حدود پنج هزار و 90 میلیارد ریال برآورد کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1626

به "خبرنگاران زمین خوار اهوازی با 18 فقره پلاک ثبتی متصرفه دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمین خوار اهوازی با 18 فقره پلاک ثبتی متصرفه دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید