خشم دروازه بان تراکتور از حمله به صفحه فرزندش

به گزارش مجله رویای کره ای، در سال هایی که با دروازه بان بی حاشیه تیم ملی آشنایی داریم کمتر او را به این ترتیب دیده بودیم. رشید مظاهری دروازه بان تراکتورسازی آنقدر عصبی بود که حتی از پشت تلفن هم چهره برافروخته او قابل تشخیص بود.

خشم دروازه بان تراکتور از حمله به صفحه فرزندش

متاسفم از اینکه آدم قدرشناسی هستم

واقعا نمی دانم چه باید بگویم. متاسفم از اینکه فوتبالیست شده ام، متاسفم از اینکه یک زندگی بی حاشیه دارم. متاسفم از اینکه اولویتم خانواده است. متاسفم از اینکه سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و آنقدر ادب و فرهنگ دارم که اگر کسی برایم کاری کرد از او تشکر کنم و از اعماق وجودم متاسفم بابت اینکه همیشه اخلاق و ادب و فرهنگ برایم از هر چیزی ارزش بیشتری دارد. ای کاش هیچ یک از این ها را نداشتم تا حداقل الان حالم از این همه پلشتی و بی معرفتی و لجن پراکنی به هم نمی خورد.

اگر از چیزی نمی ترسید لااقل از قهر خدا بترسید

متاسفانه در دوره ای به سر می بریم که عده ای نشسته اند و نان شان را در خون دیگران می زنند و می خورند. به هیچ چیزی هم اعتقادی ندارند. نه خدا، نه انسانیت، نه معرفت و نه هیچ چیز دیگر، این ها فقط یاد گرفته اند با سمپاشی کردن دنیای بقیه، زندگی کنند. می خواهم بگویم اگر به هیچ چیزی ایمان و اعتقاد ندارید لااقل به خودتان رحم کنید که اگر قهر خداوند شما را بگیرد بلایی به سرتان می آید که روزی هزار بار آرزوی مرگ می کنید.

نهایت پستی یعنی سواستفاده از سپاسگزاری من

خداراشکر اخیرا توانستم به عنوانی دست پیدا کنم که در جریان هستید. در به دست آمدن این عنوان لطفی از سوی بسیاری از هواداران فوتبال به من شد که باید سپاسگزار باشم. این نهایت پستی است که بعضی بخواهند از سپاسگزاری من سواستفاده کنند. اخیرا مصاحبه ای داشتم که در آن از همه هواداران فوتبال در ایران تشکر کردم. از هواداران تراکتور که می دانند چه حسی به آن ها دارم تا دیگر هوادارانی که دلشان برای فوتبال ایران می تپد و در راه رسیدن به ای افتخار من را تنها نگذاشتند.

من در تراکتور راحتم و لزومی به جدایی نیست

در کمتر از یک ساعت دیدم که صفحات اجتماعی پر شده از این حرف ها که رشید با این کار خواسته دل هواداران فلان باشگاه را به دست بیاورد تا در پایان فصل به آن تیم برود. آقایان، خانم ها، همه کسانی که فوتبال ایران را رصد می کنید، من پیش از این هم بار ها گفتم که با تراکتور قرارداد سه ساله دارم و اگر معنی این را بدانید می فهمید که با پیراهن مقدس این تیم در لیگ برتر به میدان می روم. ضمن اینکه من اینجا راحت هستم و لزومی به جدایی نمی بینیم.

به تک تک جمله های من سمپاشی کردند

متاسفم که با کسانی آن قدر کج فهم روبرو هستم که حتی به مصاحبه ای سرراست و کاملا مشخص من هم رحم نکردند و هر چه که در آن گفتم را به سبک خودشان تفسیر کردند و با افکار مریض خود، به جمله، جمله من سم پاشی کردند و مویرگی در صفحات اجتماعی پخش کردند تا خیلی ها که اصلا نمی دانند جریان چیست تصمیم بگیرند با بدترین الفاظ به من حمله کنند. متاسفانه باید بگویم این روز ها بعضی کورکورانه با اسلحه فحش و ناسزا به من حمله می کنند.

بی شرف بودن یعنی حمله به صفحه پسر خردسال من

می دانید کجای این داستان، از همه چیز تلخ تر و کشنده تر است؟ این تاسف برانگیز است که بگویم حالا من به عنوان یک پدر، در جبهه دیگری هم روبروی زن و بچه ام تبدیل به دیواری بلند شوم تا هر حمله ای که می شود به من شود و من هم به عنوان یک پدر همه تلاشم را می کنم تا کمترین آسیب به آن ها برسد. میخواهم از اوج کثافت کاری بعضی ها پرده برداری کنم. وقاحت و کثافت بودن یعنی همه کسانی که در این ساعات به صفحه پسر خردسال من حمله کردند!

کمتر آسیب دیدن پسران خردسال من در صفحات اجتماعی یعنی چه؟ اینکه حضور آن ها در اینترنت و صفحات اجتماعی اجتناب ناپذیر است بر همه واضح است، اما اگر در این میان کمترین معرفت و انسانیت وجود داشته باشد اصلا آن ها نباید متوجه جنگ بعضی لجن پراکن ها با پدر خود شوند و از آن مهم تر بعضی ناسزا ها و فحش ها را منتسب به خود ببینند.

برای بعضی ها زمین زدن کاری ندارد

گفتن این حرف خیلی سخت است، اما باور کنید اگر آقاتختی هم این روز ها بود، همین صفحات اجتماعی او را هم زمین می زدند. چرا که هرچه بگوییم بالاخره کسی یا کسانی هستند که بخواهند نان خود را حرام کنند و بخورند. حرام خوری برای بعضی خیلی شیرین است که به هیچ کسی رحم نمی کنند. اگر من بگویم از همه هواداران فوتبال سپاسگزارم بابت همه لطف هایی که به من داشتند، اما با احترام به همه من اینجا در تبریز و تراکتور و هواداران آن راحتم، باز هم حرف هایی از آن در می آید که فرزند خردسال من را با دنیای بی رحمانه ای آشنا کنند.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1051

به "خشم دروازه بان تراکتور از حمله به صفحه فرزندش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم دروازه بان تراکتور از حمله به صفحه فرزندش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید