سامسونگ بیانیه ای در رابطه با مشکل نمایشگر گلکسی فولد منتشر کرد

به گزارش مجله رویای کره ای، سامسونگ امروز بیانیه ای رسمی در رابطه با مشکل پیش آمده برای نمایشگر گوشی های گلکسی فولد، منتشر کرد. داستان مشکل دار شدن نمایشگر گلکسی فولد به دو قسمت رسیده و متاسفانه سامسونگ فقط برای یکی از مسائل پیش آمده، بیانیه صادر نموده است.

سامسونگ بیانیه ای در رابطه با مشکل نمایشگر گلکسی فولد منتشر کرد

قبل از هرچیز، سامسونگ می گوید دستگاه های مشکل دار را به دقت آنالیز خواهد نمود و منظور این شرکت، گلکسی فولدهایی است که به مجله رویای کره ای و وب سایت های تکنولوژی داده و حالا دچار مشکل شده اند. دستگاهی که در اختیار وبسایت ورج قرار گرفته، دچار مسئله ای دیگر شده که احتمالا مربوط به لولای گلکسی فولد می گردد و سامسونگ فعلا نظری درباره آن ندارد.

جدا از مسئله ای که برای گلکسی فولد وب سایت ورج پیش آمده، سامسونگ در رابطه با خاموشی و خرابی نمایشگر داخلی دیگر گلکسی فولدها، گفته که به دلیل جدا کردن محافظ نمایشگر داخلی، چنین مسئله ای برای این گوشی ها پیش آمده است. روی نمایشگر داخلی گلکسی فولد یک محافظ پلاستیکی نصب شده و طبیعی است که بعضی بخواهند آن را جدا نمایند در صورتی که چنین کاری نباید صورت بگیرد! در ادامه بگذارید ابتدا بیانیه رسمی سامسونگ را بخوانیم:

اگرچه این شفافیت پیرامون محافظ نمایشگر، خیلی خوب است اما فقدان پاسخ برای خرابی دستگاهی که در اختیار ورج قرار گرفته، ناامید نماینده است. به جز گلکسی فولد وب سایت ورج، گلکسی فولد یک وب سایت دیگر نیز بدون جدا کردن لایه محافظ، دچار مشکل شده و نمایشگر اصلی آن خراب شده است. البته وب سایت ورج، دستگاه خود را به سامسونگ تحویل داده تا آن ها ببینند چه چیزی باعث به وجود آمدن این مشکل شده است.

گزارش های خرابی گلکسی فولد تنها چند روز پس از قرار دریافت این گوشی در اختیار مجله رویای کره ای منتشر شده است. این یعنی سامسونگ فرصت کمی دارد تا آزمایش های بیشتری روی محصول خود، پیش از عرضه نهایی آن، انجام دهد. البته خود سامسونگ ادعا می نماید که این گوشی در تست ها و آزمایش های این شرکت، توانسته تا بیش از 200 هزار باز و بسته شدن را دوام بیاورد اما با وجود مسائل به وجود آمده، گویا خیلی نمی توان به این عدد اعتماد کرد.

آنطور که تعیین شده، روی گلکسی فولد های مخصوص اپراتور T-Mobile، عبارتی ذکر شده که تعیینا می گوید نباید برچسب روی نمایشگر اصلی دستگاه کنده گردد. اما ماجرا وقتی بدتر می گردد که بگوییم روی مدل های دیگر گلکسی فولد که توسط اپراتورهای دیگر و یا به صورت آنلاک به فروش می رسند، چنین چیزی نوشته نشده است.

با توجه به اینکه این محصول قرار است با قیمت 1980 دلار به فروش برسد، این خبرهایی که در رابطه با نمایشگر آن منتشر می گردد، باعث می گردد کمتر کسی ریسک خرید این محصول را به جان بخرد.

خراب شدن نمایشگرهای گلکسی فولد بدترین اتفاقی نیستند که در سال های اخیر برای سامسونگ افتاده اند. اگر یادتان باشد، گلکسی نوت 7 دچار مشکل عجیبی بود که به واسطه آن آتش می گرفت و در نهایت سامسونگ را مجبور به جمع آوری تمام گلکسی نوت 7ها از بازار کرد.

این مسائل مخصوصا حالا که گلکسی فولد نیامده به بازار رقیبی قدرتمند به نام هواوی میت X دارد، اوضاع را برای سامسونگ بدتر می نماید. شما درباره این مشکل چه فکر می کنید؟ آیا گلکسی فولد هم پس از عرضه به سرنوشت گلکسی نوت 7 دچار می گردد یا می توان آینده خوبی برای این محصول متصور بود؟

منبع: TheVerge

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 183

به "سامسونگ بیانیه ای در رابطه با مشکل نمایشگر گلکسی فولد منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ بیانیه ای در رابطه با مشکل نمایشگر گلکسی فولد منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید