عذرخواهی راه آهن ژاپن به خاطر قطاری که 25 ثانیه زودتر حرکت کرد

به گزارش مجله رویای کره ای، ژاپنی ها، به وقت شناسی معروف هستند و عدم رعایت این موضوع در این کشور می تواند خسارت های جبران ناپذیری را موجب گردد.

عذرخواهی راه آهن ژاپن به خاطر قطاری که 25 ثانیه زودتر حرکت کرد

بعد از آن که صبح آدینه گذشته، قطاری در ژاپن 25 ثانیه زودتر از زمان مقرر حرکت کرد، شرکت راه آهن JR West به طور رسمی عذرخواهی کرد.

این خطا زمانی رخ داد که یک قطار با 12 واگن ایستگاه ناتاگوا را به مقصد ایستگاه نیشی - آکاشی در ساعت 7 و 11 دقیقه و 35 ثانیه صبح ترک کرد؛ در حالی که طبق برنامه ریزی باید راس ساعت 7 و 12 دقیقه صبح حرکت می کرد.

این رویداد به خاطر اشتباه مدیر قطار در خصوص زمان حرکت آن رخ داد که در زمان نادرست، اجازه حرکت و ترک ایستگاه را به قطار داد. عده ای از مسافران که روی سکو منتظر بودند از قطار جا ماندند و یکی از آن ها گزارش این واقعه را به JR West داد.

مسافران جا مانده از این قطار، برای سوار شدن به قطار بعدی که در ساعت 7 و 19 دقیقه صبح حرکت می کرد، مجبور شدند 6 دقیقه منتظر بمانند. این گونه رویدادها در کشوری که چند دقیقه تاخیر در ورود به محل کار یا مدرسه عواقبی جدی را برای افراد به همراه خواهد داشت، حادثه ای مهم تلقی می گردد.

رویداد مشابهی در سال گذشته نیز رخ داد و بعد از این که قطار تسوکوبا - توکیو، ایستگاه را 20 ثانیه زودتر از زمان برنامه ریزی شده ترک کرد، مدیریت شرکت تسوکوبا اکسپرس مجبور به عذرخواهی شد.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1992

به "عذرخواهی راه آهن ژاپن به خاطر قطاری که 25 ثانیه زودتر حرکت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی راه آهن ژاپن به خاطر قطاری که 25 ثانیه زودتر حرکت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید