فرمانده ندسا بر آمادگی برای صیانت از مرز های آبی ایران تأکید کرد

به گزارش مجله رویای کره ای، دریادار علیرضا تنگسیری طی بازید از جزایر تنب عظیم و تنب کوچک بر آمادگی نیروی دریایی سپاه برای صیانت از مرز های آبی و دفاع از منافع و امنیت ایران اسلامی تاکید نمود.

فرمانده ندسا بر آمادگی برای صیانت از مرز های آبی ایران تأکید کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با تعدادی از فرماندهان و معاونین این نیرو عصر امروز (آدینه پنجم دی ماه) از جزایر تنب عظیم و تنب کوچک در خلیج فارس، بازدید کرد.

بنا به این گزارش، دریادار تنگسیری در این بازدید ضمن آنالیز آخرین شرایط آمادگی های رزمی رزمندگان مستقر در جزایر و تبادل نظر با آنان، بر حفظ آمادگی توان رزم و هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی بر حوزه و محیط حساس ماموریتی خود تاکید نمود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین گفت: هدف از این بازدیدکه در تداوم بازدید های قبلی و مشاهده عینی شرایط منطقه برنامه ریزی شده است، آنالیز آخرین شرایط توان آمادگی های رزم و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل می باشد.

دریادار تنگسیری توضیح داد: بحمدلله آنالیز های میدانی ما نشان می د هد نیروها، سامانه ها و تجهیزات در تمامی شرایط، در سطح مطلوبی از آمادگی ها برای دفاع از مرز های آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1430

به "فرمانده ندسا بر آمادگی برای صیانت از مرز های آبی ایران تأکید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده ندسا بر آمادگی برای صیانت از مرز های آبی ایران تأکید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید