مظلومی: نفراتی را می خواهیم که مرد مسابقه باشند

به گزارش مجله رویای کره ای، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت: برخی از بازیکنان در تمرینات فوق العاده هستند اما در مسابقات عملکرد مطلوبی ندارند، ما نفراتی می خواهیم که مرد مسابقه باشند.

مظلومی: نفراتی را می خواهیم که مرد مسابقه باشند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال جوانان در اولین بازى تورنمنت حافظان سلامت مقابل تیم امید پیکان پیروز شد و روز یکشنبه در دومین بازى به مصاف تیم دانشجویان مى رود. پرویز مظلومى در این خصوص گفت: بازى اول ما مقابل تیم امید پیکان بسیار مفید بود. بچه ها تمرینات سنگینى در دو نوبت صبح و بعدازظهر داشتند و طبیعى بود از نظر آمادگى بدنى شرایط ایده آلى نداشته باشند. از سوى دیگر مى خواستیم نفراتى را مورد ارزیابى قرار بدهیم که هنوز در خصوص آنها به جمع بندى نرسیده ایم. بیشتر بازیکنان اصلى ما در این بازى غایب بودند، با این وجود بازى بسیار مفیدى بود و به خواسته خودمان رسیدیم.

مظلومى اضافه نمود: بازى تدارکاتى خیلى مهم و اثرگذار است. ما فقط به دنبال انجام مسابقه هستیم. بعضى بازیکنان در تمرین فوق العاده هستند اما در بازى محو مى شوند و عملکرد مطلوبى ندارند، نفراتى مى خواهیم که مرد مسابقه باشند. تنها بازى تدارکاتى است که براى شناخت بازیکن به مربى یاری مى کند.

وى در سرانجام گفت: فشار تمرینات را کم نموده ایم و امیدواریم دو بازى به جامانده هم براى ما به همین اندازه مفید و تاثیرگذار باشد. تیم ملى دانشجویان همواره آماده و قدرتمند است. نفرات خوب و با تجربه اى در رده بزرگسالان دارند که براى سنجش آمادگى تیم ما بسیار مفید است. امیدوارم در این بازى هم عملکرد خوبى داشته باشیم و بتوانیم به اهداف فنى خودمان برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1197

به "مظلومی: نفراتی را می خواهیم که مرد مسابقه باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظلومی: نفراتی را می خواهیم که مرد مسابقه باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید