واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه

به گزارش مجله رویای کره ای، بانک قرض الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنید.

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این بانک برای آن دسته از افرادی که تمایل به استفاده از تسهیلات بانک مهر ایران را داشته، اما در حال حاضر قادر به ایجاد میانگین حساب لازم برای دریافت از تسهیلات نیستند، این امکان را فراهم کرده تا با واریز مبالغ مستمر بر اساس انتخاب خود و در یک بازه زمانی مشخص، در آینده از تسهیلات این بانک بهره مند شوند.

طرح تداوم مهر مناسب چه کسانی است؟

یکی از اقشاری که این طرح می توان مناسب حال آن ها باشد، افرادی هستند که از تسهیلات این بانک استفاده کرده و حداقل دو سال از بازپرداخت اقساط تسهیلات فعلی ایشان باقی مانده است. همچنین دانشجویانی که حداقل دو سال از زمان تحصیل آن ها باقی مانده و تمایل دارند پس از گذشت حداقل 24 ماه و بر اساس واریز مستمر ماهانه به اندازه 24 مرحله، از تسهیلات بانک پس از فارغ التحصیلی بهره مند شوند.

مزایای طرح تداوم مهر

امکان پس انداز مبالغ خرد تا 60 ماه و همچنین استفاده از تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت انتخابی مد نظر حداقل معادل تعداد ماه های واریزی و متناسب با میانگین ایجادی، اعطای تسهیلات قرض الحسنه پس از گذشت حداقل 24 ماه از زمان افتتاح حساب و واریز 24 مرحله مبلغ انتخابی برای واریز مستمر ماهیانه و امکان برداشت کل مبلغ اندوخته در سپرده پس انداز بلافاصله پس از دریافت تسهیلات مربوطه از جمله مزیت های طرح تداوم مهر است. افزون بر این، امکان بهره مندی از 10 درصد ضریب بیشتر در مقایسه با تسهیلات امتیازی بانک دیگر مزیت این طرح به شمار می رود.

چگونه در طرح تداوم مهر شرکت کنیم؟

متقاضیان و مشتریان دارنده حساب پس انداز یا جاری می توانند با شرکت در طرح تداوم مهر، سپرده مرتبط را افتتاح کرده، مدت زمان واریز و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب و سپس نسبت به واریز مبالغ مستمر ماهانه خود اقدام کنند. این افراد در پایان مدت زمان انتخابی، از تسهیلات این طرح با کارمزد 4 درصد بهره مند می شوند.

برای مثال مشتری بانک مهر ایران که در حال حاضر دارای وام فعال به میزان 20 میلیون تومان با بازپرداخت 36 ماهه بوده و متقاضی شرکت در طرح تداوم مهر است، در صورت واریز مبلغ مستمر ماهیانه 411هزار تومان به مدت 36 ماه به همراه اقساط تسهیلات فعلی، می تواند پس از اتمام واریز مبالغ مستمر ماهانه و تسویه تسهیلات قبلی، از 20 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت 48 ماهه با کارمزد 4 درصد بهره مند شود.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1342

به "واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید