واریز 50 درصد سود سهام عدالت برای 43.6 میلیون ایرانی

به گزارش مجله رویای کره ای، سازمان بورس و اوراق بهادار در دومین اطلاعیه خود اعلام نمود: 43 میلیون و 650 هزار و 618 نفر از مشمولان سهام عدالت، نیمی از سود از سهام خود را دریافت کردند.

واریز 50 درصد سود سهام عدالت برای 43.6 میلیون ایرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان بورس و اوراق بهادار در دومین اطلاعیه خود در مورد پرداخت سود سهام عدالت اظهار داشت:

بسم االله الرحمن الرحیم

اطلاعیه دوم سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد توزیع سود سهام عدالت

به استحضار سهامداران محترم مشمول سهام عدالت می رساند، مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت به میزان 50 درصد از سود متعلق به هر سهام دار، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم به 43 میلیون و 650 هزار و 618 نفر از سهام داران که پیشتر اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت نموده بودند، انجام شد.

تعداد کل مشمولین سهام عدالت 49 میلیون و 148 هزار و 775 نفر است که از این بین، بیش از دو میلیون و 600 هزار نفر فوت نموده اند.

سود سهام این گروه، در حساب های آنان تا زمان مشخص تکلیف قانونی باقی خواهد ماند.

مابقی افراد کسانی هستند که اطلاعات حساب های ایشان برای واریز سود سهام دردسترس نیست و آن دسته از هموطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی ننموده اند می توانند به وسیله ثبت نام در سامانه سجام به نشانی www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام یا به وسیله مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل نمایند.

از سوی دیگر با توجه به گستردگی عملیات واریز سود، پیامکهای اطلاع رسانی توسط شبکه بانکی به تدریج برای هموطنان ارسال خواهدشد.

یادآور می گردد، همکاران ما در مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه 1569 آماده هدایت و پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان درزمینه توزیع سود سهام عدالت و نحوه ثبت نام در سامانه های مشخص شده برای دریافت مشخصات هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1590

به "واریز 50 درصد سود سهام عدالت برای 43.6 میلیون ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز 50 درصد سود سهام عدالت برای 43.6 میلیون ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید