یحیی گل محمدی و محمود فکری، سپاهان و آلومینیوم را فدای دربی نمی کنند

به گزارش مجله رویای کره ای، کم کم به پیش دربی ها نزدیک می شویم. استقلال فردا با آلومینیوم اراک بازی می کند و پرسپولیس پس فردا به مصاف سپاهان می رود که هر دو بازی هم در تهران است.

یحیی گل محمدی و محمود فکری، سپاهان و آلومینیوم را فدای دربی نمی کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در نگاه اول این طور به نظر می رسد که یحیی به سبب حساسیت بازی با سپاهان این بازی را فدای دربی نکند، ولی فکری آلومینیوم اراک را جدی نگیرد و به تنی چند از بازیکنانش استراحت بدهد در حالی که از استقلال خبر می رسد اصلاً این گونه نیست و فکری قصد دارد تیمش را با تمام قوا راهی میدان کند. اتفاقاً اطرافیان سرمربی استقلال به او گفته اند بازی با آلومینیوم آن هم در آستانه دربی می تواند خطرناک تر از بازی با گل گهر سیرجان باشد، چون بازیکنان استقلال آن بازی را جدی گرفتند، ولی احتمال دارد حریف اراکی خود را دست کم بگیرند.

شرایط جدول به نحوی است که گل محمدی و فکری اصلاً جایی برای ریسک ندارند و باید هر بازی را به چشم فینال نگاه کنند. به خصوص اینکه آن بازی در آستانه دربی باشد. فقط یک لحظه تصور کنید که به فرض پرسپولیس به سپاهان ببازد و یا استقلال مقابل آلومینیوم متوقف شود. در آن صورت مسلماً روحیه تیمی که باخته و یا امتیاز بدی داده برای دربی خراب می شود. از نظر جدولی هم که به قول مربیان همه بازی ها 3 امتیاز دارد هرچند که همه می دانند دربی یک بازی 6 امتیازی (و شاید هم بیشتر) است.

گل محمدی در بازی با سپاهان سعید آقایی را ندارد، ولی بقیه بازیکنان هستند. مشکل عمده او در آستانه دربی نداشتن یک گلزن ششدانگ است و البته یحیی می داند که اگر سپاهان را شکست دهد تیمش در آستانه دربی بمب روحیه می شود. استقلال هم می تواند امیدوار باشد که با صدرنشینی (ولو با بازی بیشتر) به مصاف پرسپولیس برود. پس طبعاً فکری و گل محمدی آن قدر باتجربه هستند که بازی های دوشنبه و سه شنبه را فدای دربی نکنند. این دو بازی به طور حتم مهمتر از بازی های قبلی قرمز و آبی است و دو مربی حتماً تیم شان را با تمام قوا راهی میدان خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1444

به "یحیی گل محمدی و محمود فکری، سپاهان و آلومینیوم را فدای دربی نمی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی و محمود فکری، سپاهان و آلومینیوم را فدای دربی نمی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید