این هنرمند با هزاران تکه چوب سوخته، پرتره های پیکسلی زیبایی ایجاد می کند

به گزارش مجله رویای کره ای، مجسمه سازی به نام گیل بروول با مجموعه جدیدی از پرتره های پیکسلی، شیوه و تکنیک جدیدی برای تولید پرتره ها را آزمایش می کند. این مجسمه های چهره از هزاران قطعه چوب ساخته شده اند و با نصب هوشمندانه در زاویه مناسب به تناسب رنگ خود، یک پرتره را می سازند.

این هنرمند با هزاران تکه چوب سوخته، پرتره های پیکسلی زیبایی ایجاد می کند

این آثار به تازگی در نمایشگاه چهره به چهره در Galerie Montemarte به نمایش گذاشته شده. در این نمایشگاه، مجسمه های بروول با پرتره های نقاشی شده از طریق هنرمند ایتالیایی سیلویو پورزیوناتو، در کنار هم هماهنگی جالبی ایجاد می کنند.

رابطه بروول با چوب به لطف پدرش که یک کابینت ساز بود، آغاز شد. او پس از کسب مهارت های نجاری از پدرش، مدتی را در یک کارگاه بازسازی گذراند و دانش او در مورد چوب عمیق تر شد. با به کار بردن این دانش، بروول می تواند به طرز ماهرانه ای پرتره های خود را بسازد.

این مجسمه ساز از تکنیک سوزاندن چوب به نام y akisugi برای آماده کردن تکه های چوب مورد نیاز خود استفاده می کند. این تکنیک که معمولاً در ژاپن استفاده می شود، رنگ زغالی عمیقی را روی چوب ایجاد می کند و طیف رنگی مورد نیاز او را مهیا می کند.

با توجه به نوع چوب و مدت زمان سوزاندن، بروول بافت های مختلفی را به دست می آورد و در مجسمه هایش استفاده می کند.

او می گوید: زدودن خاکستر از سطح چوب، الگوی برجسته دانه های چوب را آشکار می کند. این برای من در رابطه با موضوع چهره ها که مراقبه است، کاربردی است.

اما کار بروول به چوب محدود نمی شود. این نمایشگاه همچنین مجموعه های Flow او را برجسته می کند که مجسمه هایی هستند که از فولاد ساخته شده اند. در اینجا، چهره ها از نوارها و رشته های فولادی ساخته شده اند. نتیجه نهایی با توجه به سختی مواد به طرز شگفت آوری نرم است.

بروول از طریق فرم های پیکسلی و خطوط منحنی خود قصد دارد آرامش را برای بیننده به ارمغان بیاورد و در عین حال یک ماده ارگانیک را به چیزی هندسی تبدیل کند. نتایج نهایی مجسمه هایی هستند که به طور غیرقابل انکاری منحصر به فرد و خاطره انگیز هستند.

منبع: یک پزشک
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2084

به "این هنرمند با هزاران تکه چوب سوخته، پرتره های پیکسلی زیبایی ایجاد می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این هنرمند با هزاران تکه چوب سوخته، پرتره های پیکسلی زیبایی ایجاد می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید