همایشها و نمایشگاه ها

تور ارزان آلمان: مرسدس بنز EQE 350 در نمایشگاه خودرو مونیخ، اس کلاس برقی در ابعاد کوچک تر؟

مرسدس بنز EQE 350 در نمایشگاه خودرو مونیخ به نمایش عایدی. به ظاهر، EQE میخواهد راستا EQS را دنبال کند.

18 شهریور 1400

چرا باید از چاپ پرچم سفارشی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنیم ؟

روش های مختلفی برای بازاریابی و عرضه محصولات و خدمات کسب و کار وجود دارد که متناسب با عوامل مختلفی هر یک از این روش ها انتخاب می گردد اما اگر در پی یک روش سریع ، ساده و ارزان برای بازاریابی و تبلیغ برند خود در بین سایر رقبا هستید ، چاپ پرچم های سفارشی همان...

14 مرداد 1400

میزبانی کلگری از کنگره جهانی نفت در سال 2023

کلگری در سال 2023 میزبان کنگره جهانی نفت خواهد شدشهر کلگری در سال 2023 میزبان کنگره جهانی نفت، بزرگ ترین انجمن صنایع نفت و گاز در جهان، خواهد بود. شهردار Naheed Nenshi از این اتفاق به نام دستاوردی بزرگ برای بخش انرژی کانادا یاد کرد.

29 تیر 1400

طالبان در نشست استانبول برای صلح افغانستان شرکت نمی کند

در آستانه برگزاری نشست استانبول درباره فرایند صلح افغانستان، طالبان اعلام نمود تا زمانی که نیروهای خارجی در این کشور حضور دارند در هیچ نشستی شرکت نخواهد کرد.

26 تیر 1400

ورود بیش از 6000 هنرآموز جدید برای تدریس در هنرستان ها از مهر سال جاری

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات در حال اجرا درباره راهنمایی تحصیلی، از ورود بیش از 6 هزار هنرآموز جدید برای تدریس در هنرستان ها اطلاع داد.

20 تیر 1400

حضور دو ساعته رئیس قوه قضاییه در نمایشگاه اینوتکس 2021

سید ابراهیم رئیسی ظهر جمعه با حضور در نمایشگاه اینوتکس 2021 از نزدیک در جریان فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های حاضر در این نمایشگاه قرار گرفت.

9 تیر 1400

دریافت سه طرح پژوهشی برای همکاری دانشگاه امیرکبیر با آموزشگاه علوم چین

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از دریافت 3 گرنت برای سه طرح پژوهشی برای همکاری این دانشگاه با آموزشگاه علوم چین اطلاع داد.

2 تیر 1400

سازمان منع تسلیحات شیمیایی عضویت سوریه در این سازمان را به حال تعلیق در آورد

سازمان منع تسلیحات شیمایی حقوق و امتیازات سوریه، از جمله حق رأی این کشور را به حالت تعلیق در آورد.

13 خرداد 1400

اتحادیه اروپا: آمریکا با دیپلماسی معنادار برای بازگشت به برجام آماده است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر خارجه آمریکا گفت واشنگتن آماده بازگشت متقابل به اجرای کامل برجام است.

3 اردیبهشت 1400

ارسال تجهیزات لازم به مدارس خارج از کشور

تهران (پانا) - جلسه شورای معاونین و سرپرستان مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با حضور علی اصغر عنایتی، معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس در سالن جلسات مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور برگزار گردید.

5 فروردین 1400

نشست مشورت های سیاسی ایران و افغانستان برگزار شد

نشست مشورت های سیاسی ایران و افغانستان به صورت ویدیو کنفرانس میان معاونین سیاسی وزرای امور خارجه دو کشور برگزار گشت.

29 اسفند 1399

خبرنگاران ویروس کرونا بین جوانان اصفهانی 12 درصد افزایش یافت

اصفهان- خبرنگاران- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نسبت جوانان پنج تا 20 سال در ابتلای به ویروس کرونا در این استان حدود 12 درصد افزایش داشته است.

5 اسفند 1399

گالری گردی در لندن

گالری گردی در لندن شلوغ و هزار رنگ که هرگز خیال خوابیدن ندارد، از جالب ترین کارهایی است که می توان انجام داد. در این مقاله به لندن سفری مجازی می کنیم و همراه با خبرنگاران گالری های این شهر را از زوایای مختلف می بینیم.

3 اسفند 1399

سفر به آمریکا: طولانی ترین نمایشگاه هنری دنیا؛ آمریکا

ناحیه شرق ایالت یوتا بیش از هزار مکان باستانی را در برمی گیرد که هرکدام آثار زیادی از هنر حکاکی روی صخره ها را در خود جای داده اند. تا به امروز تقریبا 10 هزار قطعه صخره حکاکی شده در این منطقه شناسایی شده است. با این همه بعضی از باستان شناسان بر این باورند...

2 بهمن 1399

دمای استاندارد و مناسب محیط خانه و کار

درجه حرارت پوست برخلاف درجه حرارت مرکزی با درجه حرارت محیط اطراف، بالا و پایین می رود. در توانایی پوست برای دفع گرما به محیط اطراف، درجه حرارت آن اهمیت فراوانی دارد. هیچ رقم واحدی را نیز نمی توان به عنوان درجه حرارت طبیعی پوست در نظر گرفت.

1 دی 1399

زاخارووا: آزمایش های موشکی اخیر آمریکا مغایر با تعهداتش درباره هدف نگرفتن روسیه است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) تاکید نمود، آزمایش های موشکی اخیر آمریکا با بیانیه هایش دال بر اینکه سیستم های دفاع هوایی آمریکا روسیه را هدف نمی گیرند، مغایر است.

28 آذر 1399

دولت فرانسه لایحه منع تصویربرداری از پلیس را لغو کرد

خبرنگاران : رئیس حزب حاکم لاریم که امانوئل ماکرون ریاست آن را برعهده دارد، گفت، دولت لایحه ای که حق تصویربرداری از افسران پلیس هنگام انجام وظیفه شان را محدود می کرد، لغو کرد.

16 آذر 1399

حسن ایرلو سفیر جدید ایران وارد صنعا شد

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که حسن ایرلو سفیر جدید ایران وارد صنعا شده و به زودی رونوشت استوارنامه خود را به وزیر خارجه دولت نجات ملی و استوارنامه خود را به رئیس شورای عالی سیاسی یمن تقدیم خواهد نمود.

25 آبان 1399

افتتاح 87 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری 1067 میلیارد تومانی با فرمان دکتر روحانی

در این مراسم که دکتر روحانی از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به صورت ویدئوکنفرانس حضور داشت، 87 پروژه تاسیسات اقامتی، گردشگری، تفریحی و پذیرایی شامل 12 هتل و هتل آپارتمان، 17 مجتمع گردشگری و اقامتی، 23 واحد پذیرایی و سفره خانه سنتی، پنج مرکز تفریحی و گردشگری...

10 آبان 1399

جشنواره های حرکت و رویشمجازی شدند، برگزاری مراسم محرم در دانشگاه ها تابع نظر ستاد کرونا است

معاون فرهنگی وزارت علوم ضمن تشریح فرایند برگزاری مجازی دو جشنواره های دانشجویی حرکت و رویش گفت: برگزاری مراسم محرم در دانشگاه ها تابع نظر ستاد ملی کرونا است.

3 مهر 1399
تعداد: (91)