باشگاه استقلال پاسخ پرسپولیس را داد، کاسه داغ تر از آش شده اید!

به گزارش مجله رویای کره ای، به گزارش خبرنگاران، پس از آنکه تیم فوتبال پرسپولیس در دربی نود و پنجم توانست رقیب سنتی را یک بر صفر شکست دهد و به صدر جدول صعود کند، آذری جهرمی در توئیتی حمایت خود از تیم سرخ تهران را اعلام نمود که این امر با واکنش های متفاوتی از جمله واکنش تند فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال همراه شد.

باشگاه استقلال پاسخ پرسپولیس را داد، کاسه داغ تر از آش شده اید!

به دنبال این اظهار نظر، باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با صدور اطلاعیه ای به حمایت از وزیر جوان پرداخت و از او به عنوان طرفدار این تیم نام برد که باشگاه پرسپولیس تا سرانجام از وی حمایت خواهد نمود.

بعد از این موضع گیری باشگاه پرسپولیس، سایت باشگاه استقلال بیانیه ای را روی خروجی خود قرار داد که در آن آمده است: بعد از اظهارات آقای فرهاد مجیدی سرمربی محترم استقلال در مورد استوری آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات، باشگاه پرسپولیس بیانیه ای منتشر کرد که ذکر این نکات ضروری به نظر می رسد.

1- آقای آذری جهرمی به واسطه سمتش در دولت به عنوان وزیر باید این نکته را در ذهن داشته باشند که سخنان و مطالبشان می تواند به حساب مجموعه دولت گذاشته گردد. به همین دلیل هر زمان که آقای آذری جهرمی از سمت وزارت جدا شدند، می توانند مانند میلیون ها طرفدار پرسپولیس به ابراز علاقه و حتی کری خوانی علیه رقیب اقدام نمایند.

2- بعد از دربی شب گذشته، بعضی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به اظهارات آقای مجیدی واکنش نشان دادند که سوالی را برای علاقمندان به فوتبال این اقدام ایجاد کرد و آن هم اینکه دقیقا ارتباط مسئولان باشگاه پرسپولیس با آقای جهرمی چیست که ایشان خودشان نسبت به نقدها سکوت کردند و مجموعه پرسپولیس به جای ایشان واکنش نشان داده و می دهند. این اقدام از سوی آن مجموعه یادآور ضرب المثل معروف کاسه داغتر از آش است.

3- بر فرض که آقای آذری جهرمی به عنوان یک طرفدار پرسپولیس کری خوانی نموده، پس نباید از اینکه سرمربی استقلال به این کری خوانی به عنوان یک طرفدار پاسخ داده، ناراحت شوند. به هرحال آقای مجیدی قبل از اینکه سرمربی استقلال باشند، یک طرفدار هستند.

4- باشگاه استقلال از مجموعه باشگاه پرسپولیس می خواهد در مسائل داخلی و طرفداری مربوط به استقلال دخالت ننمایند و توجه داشته باشند که خط قرمز باشگاه استقلال، طرفداران هستند و این باشگاه باید مدافع حقوق، تاریخ و عظمت استقلال و طرفدارانش باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1684

به "باشگاه استقلال پاسخ پرسپولیس را داد، کاسه داغ تر از آش شده اید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال پاسخ پرسپولیس را داد، کاسه داغ تر از آش شده اید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید