نامه جدید وزیر ورزش به شیخ سلمان: میزبانی استقلال از الکویت در پنجم بهمن ماه

به گزارش مجله رویای کره ای، طبق اعلام رئیس کمیته ملی المپیک، حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش و جوانان در کنار فدراسیون فوتبال تعیین شد باشگاه های ایرانی حاضر به میزبانی در کشور ثالث نیستند و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید از مواضع خود کوتاه بیاید.

نامه جدید وزیر ورزش به شیخ سلمان: میزبانی استقلال از الکویت در پنجم بهمن ماه

وزیر ورزش و جوانان با ارسال نامه ای جدید به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ایران شد.

به گزارش ایلنا، در پی ارسال نامه روز گذشته دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی تیم های ایرانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته جلسه ای با حضور مسولان فدراسیون و مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو در محل فدراسیون برگزار گردید.

طبق اعلام رئیس کمیته ملی المپیک، حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش و جوانان در کنار فدراسیون فوتبال تعیین شد باشگاه های ایرانی حاضر به میزبانی در کشور ثالث نیستند و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید از مواضع خود کوتاه بیاید.

به دنبال پیگیری های مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، او امروز طی نامه ای جدید به شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جدیدی به این نهاد تاثیرگذار ارائه شد.

وزیر ورزش ضمن تکرار مواضع باشگاه های ایرانی جهت عدم میزبانی در کشور ثالث به شیخ سلمان پیشنهاد کرد، این امکان وجود دارد تا در صورت موافقت AFC برای تاریخ پنجم بهمن ماه مقدمات میزبانی تیم استقلال تهران در استادیوم آزادی در مرحله پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از تیم الکویت کویت را فراهم کند.

در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با پیشنهاد جدید وزیر ورزش موافقت کند، به غیر از تیم استقلال سه نماینده دیگر ایران در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا هم می توانند بدون مشکل ماجرای میزبانی در کشور ثالث را به سرانجام برسانند. لازم به ذکر است؛ در تقویم AFC قرار بود تیم استقلال تهران امروز در استادیوم آزادی از نماینده کویت میزبانی کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 751

به "نامه جدید وزیر ورزش به شیخ سلمان: میزبانی استقلال از الکویت در پنجم بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه جدید وزیر ورزش به شیخ سلمان: میزبانی استقلال از الکویت در پنجم بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید