بهترین پاداش برای مردم ایران؟ قهرمانی پرسپولیس

به گزارش مجله رویای کره ای، افشین پیروانی در خصوصو لغو دیدار پرسپولیس و ذوب آهن گفت: ساعت 11 دیشب بود که به من گفتند بازی لغو شده، ولی ما باید این موضوع را از 2 جنبه در نظر بگیریم. اول اینکه ما در فینال آسیا هستیم و متاسفانه بازی قبل ما با نساجی هم کنسل شد و می شد به بازی با ذوب آهن به عنوان پیش بازی نگاه کنیم. البته ذوب آهن هم چندین کرونایی داشتند و آن ها هم چندان مقصر نبودند. البته ما متوجه شدیم تست اول آن ها منفی بوده، ولی تست دیروز آن ها مثبت بوده است. در این بین سازمان لیگ، ایفمارک و .. همه تلاش کردند، ولی در مجموع بازی ما لغو شده و امروز بازی درون تیمی با داور و زمین رسمی انجام خواهیم داد.

بهترین پاداش برای مردم ایران؟ قهرمانی پرسپولیس

وی در پاسخ به این سوال که این بازی از طریق سازمان لیگ لغو شده یا ستاد مبارزه با کرونا در ورزش مطرح نمود: از طریق سازمان لیگ به ما اطلاع دادند، ولی ستاد مبارزه با کرونا با توجه به اینکه ذوب آهنی ها چند تست منفی داشتند و به یکباره تست برخی از آن ها مثبت شد چنین تصمیمی را گرفتند. ممکن بود با برگزاری این بازی بازیکنان ما و خودشان که تست شان منفی شده درگیر شوند.

سرپرست تیم پرسپولیس افزود: از مردم خواهش می کنم در این شرایط پروتکل ها را جدی بگیرند. ما در این بین آسیب خوردیم، چون تقابل پرسپولیس با نمایندگان ژاپن و کره تقابل امکانات و غیرت و تعصب است، ولی مطمئن باشید ما جانمان را می دهیم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

پیروانی که با بخش خبری ساعت 12:45 صحبت می کرد در خصوص اینکه شب گذشته وزیر ورزش پیام رئیس جمهوری را به کادر فنی و بازیکنان منتقل کرده است گفت: جا دارد از آقای سلطانی فر تشکر کنم که شب گذشته با رعایت پروتکل در اردوی ما شرکت کردند، چون شنیدم گفته شده که در این شرایط قرنطینه نباید این اتفاق می افتاد، ولی وزیر ورزش فقط چند همراه داشت و با تمام موارد بهداشتی در اردوی تیم ما شرکت کرد. آن ها پیام ریاست جمهور را دادند و قول هایی دادند، ولی بهترین پاداش قهرمانی برای مردم ایران است. بحث های دیگر هم ان شاالله بعد از اینکه با جام برگشتیم مطرح شود بهتر است.

وی در خصوص اینکه آیا آل کثیر با پرسپولیس راهی قطر می شود یا خیر گفت: ما برای بردن آل کثیر به قطر محدودیت داریم و با وجود اینکه او در راه صعود تیم ما خیلی تلاش کرده نمی توانیم وی را با خود به قطر ببریم. از کسانی که زحمت می کشند پرسپولیس در کمال آرامش ما به فینال آسیا برویم ممنونم و امیدوارم دعای خیر آن ها بدرقه راه ما باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1394

به "بهترین پاداش برای مردم ایران؟ قهرمانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین پاداش برای مردم ایران؟ قهرمانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید