تصمیم گل محمدی درباره هافبک جنجالی پرسپولیس

به گزارش مجله رویای کره ای، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه رسمی به گل گهر سیرجان خواستار جذب سعید صادقی و مهدی تیکدری شد. جالب آن که سعید صادقی که سابقه بازی زیرنظر یحیی گل محمدی در پدیده مشهد را هم دارد مدنظر سپاهان هم قرار گرفت و باشگاه اصفهانی هم برای جذب او به گل گهر نامه زد، اما این باشگاه سیرجانی با خواسته هر دو باشگاه مخالفت کرد.

تصمیم گل محمدی درباره هافبک جنجالی پرسپولیس

این درحالی بود که شنیده می شد احتمال بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس وجود دارد، اما این موضوع منتفی شد. با این وجود یحیی گل محمدی اصرار داشت مهدی تیکدری پرسپولیسی شود. بازیکنی که شایعه شده بود باشگاه سیرجانی برای جذب او 11 میلیارد تومان به عنوان مبلغ رضایتنامه به تراکتور پرداخت کرد و با رقمی که به خود این بازیکن پرداخت شده انتقال این بازیکن حدود 20 میلیارد تومان هزینه داشته است!

شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس به رغم مخالفت سیرجانی ها و به خواست یحیی گل محمدی به مذاکرات خود ادامه دادند، اما به جایی نرسیدند. در این میان نام رضا اسدی وسط آمد. دو باشگاه کرمانی مس رفسنجان و گل گهر سیرجان خواستار خرید این هافبک تدافعی در جابجایی نیم فصل شدند و این مرتبه مدیران پرسپولیس به فکر فرو رفتند.

پیشنهاد تازه به گل گهر ارائه شد مبنی بر اینکه رضا اسدی با سعید صادقی یا مهدی تیکدری معاوضه شود، اما شنیدیم جواب مسئولان باشگاه سیرجانی هم قابل تأمل بود: رضا اسدی را می خواهیم، اما حاضر به معاوضه نیستیم. به جای آن حاضریم پول نقد بدهیم و این بازیکن را در نیم فصل به سیرجان ببریم.

آخرین پیشنهاد گل گهر سیرجان، اما همان طور که قابل پیش بینی بود با مخالفت یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس روبرو شد، زیرا از کمبود بازیکن رنج می برند.

جالب آن که پس از این ماجرا سرمربی پرسپولیس با نگاهی تازه و توجهی بیشتر به رضا اسدی در تمرینات تیمش حضور پیدا کرد و تصمیم گرفت نیم فصل دیگر پای خرید پرسروصدای تابستانی خودش بایستد!

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2111

به "تصمیم گل محمدی درباره هافبک جنجالی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گل محمدی درباره هافبک جنجالی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید