دختری که جوان ترین لژیونر والیبال ایران شد

به گزارش مجله رویای کره ای، بانوی لژیونر والیبال ایران گفت: آینده والیبال ایران خیلی روشن است و فکر می کنم در سال های بعد تعداد لژیونرهای مان بیش تر می گردد.

دختری که جوان ترین لژیونر والیبال ایران شد

به گزارش مجله رویای کره ای، پس از پیوستن مائده برهانی، کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان ایران به تیم کچورن اسپور ترکیه، مونا آشفته و مهسا صابری هم با تیم بالیکه دی اس آی قرارداد بستند تا سه بانوی والیبالیست ایران به عنوان لژیونر فرصت تجربه سطح متفاوتی از والیبال را نسبت به ایران داشته باشند.

مونا آشفته، جوان ترین لژیونر والیبال ایران پس از پیوستن به تیم ترکیه ای در گفت وگو با مجله رویای کره ای گفت: قراردادم برای یک فصل است که این تصمیم در آینده ورزشی ام خیلی تاثیر دارد چون ممکن است در سال های بعد باز هم من را نه برای تیم های دسته یک بلکه برای تیم های حاضر در سوپر لیگ بخواهند که این مساله برای خودم و ورزش ایران خوب است به همین دلیل امیدوارم بتوانم خودم را خوب نشان دهم. او در ادامه بیان نمود: سال گذشته دو لژیونر داشتیم اما سال جاری سه نفر لژیونر هستیم که در لیگ ترکیه بازی می کنیم. آینده ورزشی والیبال بانوان ایران خیلی روشن است و فکر می کنم در سال های بعد تعداد لژیونرهای مان خیلی بیش تر می گردد.

آشفته در پاسخ به این سوال که در مسیر والیبالی ات با نگاه های زن ستیز روبرو نشدی؟ گفت: بله این مشکل بوده که از زنان دوری نمایند اما در موارد کوچکی رخ داده چون این مشکل جامعه مان است و همیشه سعی کردم با آن ها کنار بیایم و به بانوان یاری کنم تا نگاه متفاوتی به آن ها نگردد و مثل مردان مورد توجه قرار گیرند.

کوچکترین لژیونر والیبال ایران در ادامه بیان نمود: هنوز 17 ساله و کوچکترین لژیونر ایران در بین زنان و مردان والیبالیست هستم. از این که بازیکن فیکس بازی می کنم و می توانم خودم را نشان بدهم و از بودن مهسا صابری کنارم خوشحال هستم. این گونه تنها نیستیم و می توانیم به همدیگر یاری کنیم.

آشفته در خاتمه این گفت وگو به هدف خود اشاره نمود و گفت: هدف خیلی بزرگی دارم که بازی در لیگ ترکیه یکی از پله هایی است که مرا به آن نزدیک تر می نماید. امیدوارم بتوانم به این هدف برسم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 75

به "دختری که جوان ترین لژیونر والیبال ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختری که جوان ترین لژیونر والیبال ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید