عکس یادگاری با بمب جنگ جهانی!

به گزارش مجله رویای کره ای، کارگران ناآگاه پس از پیدا کردن یک بمب متعلق به جنگ جهانی دوم در حالی با آن اقدام به دریافت سلفی کردند که احتمال انفجار وجود داشت.

عکس یادگاری با بمب جنگ جهانی!

به گزارش خبرنگار ، در حالی که چند کارگر انگلیسی پس از پیدا کردن یک بمب، سرگرم دریافت سلفی و عکس یادگاری با آن بودند پس از مطلعی از احتمال خطر انفجار آن پا به فرار گذاشتند. این کارگران پس از آنکه به آن ها گفته شد احتمال منفجر شدن بمب وجود دارد با رها کردن وسایل خود اقدام به فرار کردند.

استفن کوچران، 36 ساله به همراه چند نفر دیگر در حال حفر زمین برای نصب حصار های جدید در منطقه ویتون در یورک شر شمالی بودند که این بمب متعلق به جنگ جهانی دوم را پیدا کردند. استفن و همکارانش پس از پیدا کردن بمب اقدام به شستن گل و لای آن نموده و مشغول دریافت عکس سلفی با آن شدند. پس از دریافت عکس ها، ایده ای به ذهن استفن رسید و تصمیم گرفت تا تصاویر مربوط به بمب را برای پلیس ارسال کند. بلافاصله تیمی از ماموران خنثی سازی بمب به همراه ماموران پلیس در محل حضور یافتند. این در حالی بود که ماموران پلیس پس از تماس استفن از او و دوستانش خواسته بودند تا به علت خطر انفجار بمب بلافاصله محل را ترک نمایند.

استفن که دارای سه فرزند است در این باره گفت: ما بیش از نیم متر از زمین را کنده بودیم که ناگهان یک میله آهنی به وسایل ما برخورد کرد. ابتدا فکر کردیم شاید یک سنگ عظیم باشد، اما پس از خارج کردن و شستن آن متوجه شدیم یک بمب است. ما از خطر این بمب مطلع نبودیم، تا لحظه ای که با پلیس تماس گرفتم و آن ها به ما هشدار دادند تا محل را ترک کنیم.

پلیس یورک شر شمالی با تایید کشف این بمب در صفحه توئیتر خود از خنثی سازی و انتقال آن به مکانی امن اطلاع داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 925

به "عکس یادگاری با بمب جنگ جهانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس یادگاری با بمب جنگ جهانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید