نساجی &ndash نکونام، تعارف برای قطع همکاری

به گزارش مجله رویای کره ای، جواد نکونام فهرست خود را به باشگاه ارائه داده اما با گذشت حدود 10 روز از زمانی که نیم فصل اول برای آنها به انتها رسیده هنوز حتی جلسه ای در این باشگاه تشکیل نشده است.

نساجی &ndash نکونام، تعارف برای قطع همکاری

به گزارش مجله رویای کره ای ، بحث نارضایتی جواد نکونام و مسوولان باشگاه نساجی از یکدیگر، مدت هاست مطرح می گردد. باشگاه نساجی بارها شده که به روش های مختلفی به سراغ جایگزین هایی برای جواد نکونام رفته و نکونام هم بارها از پیشنهادهایی گفته که از باشگاه های مختلف دریافت نموده است. با این حال هر دو طرف به تعهد خود نسبت به یکدیگر پایبند ماندند.

در حال حاضر شرایط تغییر نموده و تعطیلات نیم فصل است و در آستانه نقل و انتقالات زمستانی قرار داریم. جواد نکونام فهرست خود را به باشگاه ارائه داده اما با گذشت حدود 10 روز از زمانی که نیم فصل اول برای آنها به انتها رسیده هنوز حتی جلسه ای در این باشگاه تشکیل نشده است و احتمالا استعفای مهران کاظمی نیز قطعا به این جریان بی ربط نبوده است.

گویا این بار نکونام که برای لحظه لحظه تیم خود برنامه دارد گذشت 10 روز بی نتیجه در تیمش را برنمی تابد. آن هم در شرایطی که برنامه و فهرست خود را قبل از انتها نیم فصل ارائه داده است. زمان برای نساجی در شرایطی می گذرد که همه می دانند نیم فصل دوم شرایطی به مراتب سخت تر از نیم فصل اول دارد و تیمی می تواند از پس شرایط سخت نیم فصل دوم برآید که حتی لحظه ای زمان را در دوره آماده سازی نیم فصل از دست ندهد. به ویژه اینکه مثل نساجی با قرعه سختی هم رو به رو باشی.

نساجی باید مقابل تیم هایی مثل پدیده، سپاهان، پرسپولیس و تراکتور در قائمشهر بازی کند. این تیم ها برای نساجی حریفان راحتی نیستند. خود این تیم ها به بازی در جو پرتماشاگر عادت دارند و تحت تاثیر جو قرار نمی گیرند. در مقابل سپیدرودی ها با تیم هایی مثل سپیدرود، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان در خانه حریف بازی دارند. بدون شک این تیم ها هم رقیبان سرسختی خواهند بود و در خانه خود باج نمی دهند.

مسوولان و کادرفنی نساجی ایرادهای امروز تیم شان را همان اول فصل می دانستند اما همان زمان هم موفق به خرید فهرست نکونام نشدند در حالیکه این مربی فهرستی بهتر از آنچه امروز جذب نموده احتیاج داشت.

شرایط برای جواد نکونام در نساجی، شرایط حساسی است. او سال اول مربی گری خود در لیگ برتر را تجربه می نماید و نتیجه دریافت با نساجی برایش به اندازه قهرمانی ارزش دارد اما اگر با نساجی سقوط کند آینده مربی گری اش تحت تأثیر قرار گرفته و دست کم چند سال از اهدافش فاصله می گیرد. این همان موضوعی است که او و تصمیم هایش برای نیم فصل دوم را تحت تأثیر قرار می دهد.

نکته ای که می تواند جدایی نکونام را محتمل تر کند این است که تیم هایی که می خواهند نکونام را جذب نمایند، هم کم حاشیه تر از نساجی هستند و هم امکانات بهتری دارند. پس طبیعی است وقتی نساجی به اصول حرفه ای پایبند نیست و مربی و بازیکن 10 روز را بدون هیچ هدفی سپری می نمایند، مربی آنها هم با وجود قراردادی که با آنها دارد، به دیگر پیشنهادات فکر کند.

البته بعید نیست که مسوولان باشگاه هم برای اینکه در قطع همکاری با نکونام متضرر نشوند، چنین رویه ای را در پیش گرفته اند که درخواست جدایی از سوی نکونام مطرح گردد اما به هرحال نساجی هم تیمی خصوصی است و مسوولان باشگاه باید دلسوزتر از جواد نکونام باشند و بیشتر از مبلغ قرارداد سرمربی به فکر موفقیت این تیم باشند.

500 - 11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 115

به "نساجی &ndash نکونام، تعارف برای قطع همکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی &ndash نکونام، تعارف برای قطع همکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید