نفرات برتر جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) معرفی شدند

جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) به همت سازمان بهزیستی کشور و با همکاری فدراسیون جانبازان و معلولین در رشته های ورزش قهرمانی و همگانی برگزار گشت.

نفرات برتر جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) به همت سازمان بهزیستی کشور و با همکاری این فدراسیون در شهر بابلسر به پایان رسید.

نتایج مسابقات این جشنواره به شرح زیر است:

***بخش مردان (ورزش همگانی: آمادگی جسمانی/ فوتبال دستی/ طناب کشی)

آمادگی جسمانی:

مقام اول: امیر دانشیار از قم با 300 امتیاز

مقام دوم: محمد قنبری از گلستان با 277.88 امتیاز

مقام سوم: محمد سلطان پور از آذربایجان شرقی با 277.30 امتیاز

فوتبال دستی:

مقام اول: حمیدرضا یداللهی زاده - مصطفی شعبانی از گلستان

مقام دوم: محسن دولتی - رضا ساجد از اردبیل

مقام سوم: عظیم نبوی مقدم - سید رضا جهانیان از مازندران

طناب کشی (تیمی):

مقام اول: گلستان

مقام دوم: کرمان

مقام سوم: خراسان رضوی

***بخش مردان (ورزش قهرمانی: دو و میدانی/ تنیس روی میز/ شنا)

دو و میدانی

ماده 100 متر:

مقام اول: حجت رضایی از اصفهان با رکورد 12.11

مقام دوم: مهدی کر از گلستان با رکورد 12.87

مقام سوم: علی نصیری از اردبیل با رکورد 13.03

ماده 400 متر:

مقام اول: علی کدخدا دهنوی از کرمان با رکورد 58.50

مقام دوم: سید علی اسماعیلی از مازندران با رکورد 59.16

مقام سوم: حکمت حیدرخواه از کهگیلویه و بویراحمد با رکورد 59.20

ماده 1500 متر:

مقام اول: ابوالفضل ارمند از البرز با رکورد 5.04.18

مقام دوم: محمدمهدی براتی از همدان با رکورد 5.04.73

مقام سوم: وحید شهابی از کرمان با رکورد 5.10.96

تنیس روی میز:

مقام اول: فرزاد چراغی از اردبیل

مقام دوم: مهدی ساعی از تهران

مقام سوم: محمدجواد بادامچی از کرمان - داوود قربانی از زنجان

شنا:

مقام اول: مرتضی پورحضرتی از اردبیل با رکورد 00.41.41

مقام دوم: محمد باقر آذری از مازندران با رکورد 00.46.72

مقام سوم: حسن کدخدا همتی از کرمان با رکورد 00.49.72

***بخش بانوان (ورزش همگانی: آمادگی جسمانی، فوتبال دستی، طناب کشی)

آمادگی جسمانی:

مقام اول: عاطفه سعید از کرمان

مقام دوم: ثریا اجلی از زنجان

مقام سوم: فرشته هاشمی از قم

فوتبال دستی:

مقام اول: نادیه زهیری - سوسن محسنی از خوزستان

مقام دوم: نیلوفر کاظمی - مرجان فیوج از کرمان

مقام سوم: بهاره مهردلی - رقیه رنجبر از گلستان

طناب کشی (تیمی):

مقام اول: کرمان

مقام دوم: قم

مقام سوم: قزوین

***بخش بانوان (ورزش قهرمانی: دو و میدانی / تنیس روی میز)

ماده 400 متر:

مقام اول: زهرا علوی از زنجان

مقام دوم: فرزانه فیوج از کرمان

مقام سوم: شقایق فلاح از قزوین

ماده 800 متر:

مقام اول: رقیه اله ورن از زنجان

مقام دوم: الهه اسدی از البرز

مقام سوم: زهرا لباف زاده از کرمان

تنیس روی میز:

مقام اول: آرزو وکیلی از یزد

مقام دوم: مینا سالکی از تهران

مقام سوم: زهرا لیاقتی از گلستان - گلنار قربانی از کردستان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 195

به "نفرات برتر جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر جشنواره ورزشی ویژه افراد با هوش میانه (ID) معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید