واکنش سخنگوی استقلال به اقدام غیرقانونی

به گزارش مجله رویای کره ای، حجت نظری در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم، درباره انتخاب احمد مددی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اتفاق خوبی افتاد، چرا که این نگرانی وجود داشت که تکلیف مدیریت استقلال معین نیست. با انتخاب مدیرعامل باید خوشحالی را ابراز کنیم و بگوییم جای نگرانی نیست.

واکنش سخنگوی استقلال به اقدام غیرقانونی

سخنگوی باشگاه استقلال در مورد انتشار مصوبه هیئت مدیره استقلال در رسانه ها بیان کرد: بسیار اتفاق نامیمون و نامبارکی است و باید معین تکلیف گردد که سند از کجای باشگاه خارج شد و چطور در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. هر چند می گردد حدس هایی زد که بهتر است در مورد این حدس ها صحبت نکنم. این رویه زشت و ناپسند چند سالی است که گریبانگیر استقلال شده است، به طوری که انتشار اسناد حتی به تیم فوتبال استقلال ضربه زده است. ما این دندان لق را خواهیم کَند و به این اتفاق نامیمون خاتمه می دهیم.

عضو شورای شهر تهران در مورد اینکه چرا در مصوبه هیئت مدیره اختیارات مدیرعامل محدود شده است، گفت: دیدم گزارشی منتشر نموده اند که هیئت مدیره از قانون باخبر نیست و مصوبات غیرقانونی است. این جهت دهی در ادامه همان انتشار مصوبات هیئت مدیره است. این دو موضوع بی ارتباط با هم نیستند. هیئت مدیره تمام اختیارات باشگاه را برعهده دارد و بخشی از اختیارات خودش را به مدیرعامل تفویض می نماید. تمامی اقدامات مدیرعامل به لحاظ حقوقی غیرنافذ است، مگر اینکه به تایید هیئت مدیره برسد. به عنوان مثال، اگر قراردادی با کادر فنی بسته گردد، حتما مصوبه هیئت مدیره را می خواهد. در هیئت مدیره هر کسی در حوزه تخصصی نماینده ای در کنار مدیرعامل خواهد داشت و اگر کاری انجام گردد، انگار مصوبه هیئت مدیره پشت آن بوده است. بنابراین، هیچ اقدام خارج از چارچوب اساسنامه رخ نداده است. با وزیر ورزش و جوانان هم که صحبت می کردیم، این اعتقاد را دارد. ما مجموعه واحدی هستیم که برای استقلال کوشش می کنیم و اینطور نیست که هیئت مدیره خودش کارها را در دست گرفته است. همه در نظر داریم که بهترین اتفاق ها برای استقلال بیفتد.

نظری در واکنش به شایعه اختلاف بین هیئت مدیره و کارگزار باشگاه استقلال توضیح داد: اختلافی نداریم و انصافا کارگزاری که داریم جزو بهترین کارگزارها طی سال های اخیر است.

وی در رابطه با ناگذاری خیابانی در تهران به نام مرحوم منصور پورحیدری یادآور شد: در شورای شهر کوشش کردیم نام مفاخر و حوزه های ورزشی و ادبی را جاودانه کنیم و هفته آینده در مراسمی تحت این عنوان، تندیس عزیزان نیز نصب خواهد شد.

سخنگوی باشگاه استقلال در مورد صحبت های علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی درباره تیم کشتی استقلال گفت: ابتدا به کشتی استقلال تبریک می گویم. چنین چیزهایی نبود که دبیر درباره آن صحبت کرد. دبیر در بخشی از صحبت هایش گفت که آقای مددی در جریان جزئیات نبوده و از رئیس فدراسیون کشتی انتظار می رفت دقیق تر جملاتش را انتخاب کند. این گونه پشت سر هم صحبت کردن باعث می گردد که باشگاه دچار چالش گردد.

نظری در خاتمه گفت: کوشش می کنیم در رشته های دیگر نیز به خصوص در بخش بانوان فعالیت داشته باشیم. امروز هم امیدواریم با بازی متفاوتی که تیم استقلال از خودش مقابل ذوب آهن اصفهان نشان می دهد، جایگاهش در صدر جدول را مستحکم کند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1414

به "واکنش سخنگوی استقلال به اقدام غیرقانونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی استقلال به اقدام غیرقانونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید