گاز 12 اداره دولتی پرمصرف در مشهد قطع شد

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: پایش های اجرا شده در حوزه مصرف بهینه گاز طبیعی سبب صدور 264 اخطار کتبی برای اداره های پرمصرف استان شده است که در پی به بی توجهی به اخطارهای صادره، جریان گاز 12 اداره دولتی در مشهد قطع شد.

گاز 12 اداره دولتی پرمصرف در مشهد قطع شد

به گزارش شانا، حسن افتخاری اظهار کرد: تا به امروز 3810 مورد پایش و اندازه گیری مصرف بهینه گاز طبیعی در اداره ها و مؤسسه های دولتی استان اجرا شده که نتیجه آن صدور 264 اخطار کتبی و 12 مورد قطع گاز اداره های پرمصرف بوده است.

وی اضافه نمود: اداره های پرمصرف در مرحله نخست پایش، اخطار کتبی دریافت کردند و در صورت رعایت نکردن صرفه جویی یا رعایت دمای رفاه، جریان گاز طبیعی آنان قطع می شود.

>>> بیشتر بخوانید؛

وضع مصرف گاز کشور در مرحله هشدار است

بخش زیادی از قبض های گاز رایگان می شود اگر...

مصرف روزانه گاز کشور 55 میلیون مترمکعب افزایش یافت

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی شرح داد: موضوع صرفه جویی مصرف بهینه گاز طبیعی در بخشنامه ای توسط معان اول رئیس جمهوری به همه اداره های دولتی و عمومی ابلاغ شده و انتظار داریم مدیران و به ویژه مسئولان انرژی ساختمان های دولتی روزانه دمای فضای اداری متبوع خود را دقیق بررسی و پایش کنند.

افتخاری تاکید کرد: دمای رفاه ساختمان های دولتی باید 18 تا 21 درجه سانتیگراد در فضاهای داخلی و بسته و 18 درجه سانتیگراد در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده باشد، مهمتر اینکه تجهیزات و سامانه های گرمایشی اداره ها و مؤسسه های دولتی باید یک ساعت پیش از آغاز وقت اداری روشن و یک ساعت پیش از پایان وقت اداری خاموش شوند.

وی یادآور شد: افزون بر ابلاغ این بخشنامه، در هفته گذشته نیز اطلاع رسانی لازم از طریق دبیرخانه شورای اداری استان به همه مدیران و اعضا شورای اداری درباره لزوم رعایت موارد فوق انجام و تصریح شد که در صورت رعایت نکردن موضوع جریان گاز آنها قطع می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی تاکید کرد: در روزهای تعطیلات پایان هفته هم طرح بازدید و بررسی رعایت بخشنامه ابلاغی با جدیت و در همه شهرهای استان انجام می شود و در صورت مشاهده توجه نکردن به موضوع صرفه جویی یا رعایت دمای رفاه، به ویژه در صورت روشن بودن سامانه گرمایشی اداره ها در روزهای تعطیل جریان گاز اداره ها قطع و نتیجه به استانداری گزارش می شود

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1425

به "گاز 12 اداره دولتی پرمصرف در مشهد قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاز 12 اداره دولتی پرمصرف در مشهد قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید