شروع نظارت کرونایی مدیریت بحران در مترو، پروتکل های بهداشتی در سینماها رعایت نشد

به گزارش مجله رویای کره ای، سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از شروع نظارت کرونایی مدیریت بحران در ایستگاه های متروی مرکز اطلاع داد.

شروع نظارت کرونایی مدیریت بحران در مترو، پروتکل های بهداشتی در سینماها رعایت نشد

به گزارش خبرنگاران، علی نصیری با اشاره به مصوبات چهارمین جلسه ستاد کرونای شهرداری تهران اظهارکرد: این جلسه با موضوع حفظ سلامت شهروندان در اماکن شهری و به خصوص ناوگان حمل و نقل عمومی برگزار گردید و براساس آن مقرر شد که ناظران مدیریت بحران با حضور در ایستگاه های مترو به آنالیز شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی بپردازند که این امر از امروز شروع شده است.

وی با بیان اینکه طی دو هفته اخیر سه جلسه اضطراری ستاد کرونا در شهرداری تهران برگزارشده است، گفت: در این جلسات حدود 50 مصوبه درباره نحوه مقابله با امیکرون به تصویب رسیده است که موضوع آن مراقبت از سلامتی شهروندان و نیز کارکنان و خانواده کارکنان شهرداری تهران بوده است.

رعایت پروتکل های بهداشتی در سینماها نادیده گرفته شد

نصیری با ابراز نگرانی در مورد شرایط بهداشتی در مراکز تجمعی اظهارکرد: متاسفانه رعایت پروتکل های بهداشتی در سینماها نادیده گرفته شده و سینماها به روال قبل از کرونا اداره می شوند. در جشنواره فیلم فجر و نیز در موضوع برگزاری کنسرت های موسیقی پروتکل های بهداشتی رعایت نشده و دست اندکاران به شیوه نامه های بهداشتی توجهی نشان نمی دهند.

وی ادامه داد: درباره چند موضوع باید تصمیم گیری و نهایی سازی کنیم. اول این که در 150 رام قطار مترو ،150 تیم به نظارت میدانی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی خواهند پرداخت که باید درباره جزئیات فعالیت این تیم ها تصمیماتی اتخاذ گردد. موضوع دیگر هم اطلاع رسانی این تصمیمات به شهروندان است.

به گفته سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در اجرای این برنامه از ظرفیت تیم های داوطلب واکنش اضطراری(دوام) نیز در ترکیب این تیم ها استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2036

به "شروع نظارت کرونایی مدیریت بحران در مترو، پروتکل های بهداشتی در سینماها رعایت نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع نظارت کرونایی مدیریت بحران در مترو، پروتکل های بهداشتی در سینماها رعایت نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید