اقرار زن روانی به قتل کودک دو ماهه اش ، جن ها به من می گفتند همسر و بچه ام را بکشم

به گزارش مجله رویای کره ای، زنی که دچار مسائل اعصاب و روان است، در بازپرسی های پلیسی به قتل فرزندش اعتراف کرد و گفت او را مسبب بدبختی های خود می دانست.

اقرار زن روانی به قتل کودک دو ماهه اش ، جن ها به من می گفتند همسر و بچه ام را بکشم

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، تحقیقات درباره این پرونده از زمانی آغاز شد که کارآگاهان جنایی استان فارس آگاه شدند کودکی دوماهه در خانه اش کشته شده است. وقتی مأموران در محل حادثه حضور یافتند مشاهده کرند مادر این نوزاد بر بالین فرزند کشته شده خود نشسته است. جسد قربانی به پزشکی قانونی منتقل و از مادر او بازپرسی شد. این زن گفت: دزدان وارد خانه ما شدند و قصد داشتند من و بچه ام را به قتل برسانند، اما فقط توانستند فرزندم را بکشند و بعد هم فرار کردند. ادعای این زن با شواهد موجود در صحنه جرم همخوانی نداشت، به همین دلیل کارآگاهان به زن جوان مظنون شدند و او را بازداشت کردند. از سویی پزشکی قانونی بیان کرد نوزاد دوماهه به دلیل واردشدن ضربه سخت به سرش جان باخته است.

بازپرسی از مادر مقتول ادامه یافت. او این بار ادعا کرد سارقان با تخریب دیوار وارد خانه اش شده و دست به جنایت زده اند، اما این ادعا نیز کاملا بی اساس بود و تحقیقات از مظنون ادامه یافت تا اینکه او بالاخره به کشتن فرزندش اقرار کرد و گفت: از وقتی دخترم به جهان آمد همه چیز به هم ریخت و وضع من خیلی خراب شد. فکر می کردم دخترم باعث این بدبختی هاست تا اینکه بالاخره روز حادثه او آغاز به گریه کرد. هر کاری کردم آرام نمی شد. خیلی عصبی شده بودم. دیگر نمی توانستم این اوضاع را تحمل کنم. کوشش کردم دخترم را ساکت کنم، اما وقتی نتوانستم، در نهایت کنترل خودم را از دست دادم و او را در حالی که در آغوشم بود، به زمین کوبیدم که باعث مرگش شد. بعد هم بالای سرش نشستم تا اینکه مأموران سر رسیدند.

این زن در حالی به قتل اعتراف کرد که شرایط ظاهری او نشان می داد مشکل روانی دارد. او وقتی تحت بازپرسی های بیشتر نهاده شد ادعا کرد مقتول فرزند شیطان بود. این در حالی است که پدر نوزاد نیز به مأموران گفت همسرش از بیماری اعصاب و روان رنج می برد. او گفت: زنم دچار افسردگی زایمان شده بود و بعد از آن حال خوبی نداشت و مرتب می گفت جن ها به او گفته اند من و بچه مان را بکشد.

بنا به این گزارش زن جوان درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد. سلامت روان این متهم نیز باید آنالیز گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1433

به "اقرار زن روانی به قتل کودک دو ماهه اش ، جن ها به من می گفتند همسر و بچه ام را بکشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقرار زن روانی به قتل کودک دو ماهه اش ، جن ها به من می گفتند همسر و بچه ام را بکشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید