انتخاب تامین کننده مناسب سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400

به گزارش مجله رویای کره ای، از آنجا که بازار خرید سررسید 1400 هم تابعی از بازار کاغذ است و کاغذ تحریر، ماده اولیه این محصولات است، فراورینمایندگان سالنامه معتقد هستند که در بازار دو تا سه نوع، کاغذ تحریر داریم. کاغذی که نوع ایرانی اش کیفیت لازم را ندارد و در این حیطه بازار واردات داغ است. اما آنچه فراوری سالنامه را با کاغذ وارداتی به صرفه جلوه می دهد، ارزش افزوده ای است که این محصولات ایجاد می نمایند.

انتخاب تامین کننده مناسب سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400

با نگاهی به ویترین فراورینمایندگان سررسید و سالنامه حکایت از این دارد که این محصول هم در اندازه و هم شکل و شمایل تنوع را به بازار خود کشانده است. از تقویم کلاسوری ویژه مدیران و سالنامه مدیران گرفته تا سررسیدهای خشتی که بیشتر فانتزی هستند و به درد نسل های جدید می خورد. این محصول نیز از آفت یا شاید مزایای شیک بودن در امان نبوده و در میان سالنامه ها می توان سررسیدهای شیک با پوست چرمی، نقره و طلاکاری را دید، مثل سالنامه اروپایی و سالنامه مدیران. البته سررسیدهایی را هم می توان دید که برای قیمت تمام شده کمتر، از کاغذهای نامرغوب فراوری شده اند.

قیمت سررسید به نرخ کاغذ، چاپ، نوع جلد، طراحی و اندازه آن بستگی دارد. در خرید سررسید 1400، بحث قیمت کاغذ تاثیر بخصوصی دارد.

خرید سررسید 1400 - فروش سررسید 1400

یکپارچه سازی نمودن نمونه های سررسید

یک شرکت تبلیغاتی می تواند از چند شرکت نمونه سررسید بگیرد و آنها را به مشتری نشان دهد تا مشتری با توجه به سلیقه خود انتخاب کند و حق بیشتری برای انتخاب داشته است. البته زیاده روی در این کار اصلا درست نیست چون باعث سردرگمی مشتری می گردد. سعی کنید چند نمونه شیک و مناسب را به مشتری نشان دهید تا او را سردرگم نکنید. سررسید ها را با رنگ های متنوع آماده کنید که هم رنگ روشن باشد و هم تیره. در این صورت می توانید شانس بیشتری در پسند کردن سررسیدهایتان داشته باشید.

انتخاب تأمین نماینده مناسب

اول از هر چیزی باید معین کنید که می خواهید با کدام فراوری نماینده سررسید همکاری کنید و برای خودتان معیار معین کنید و سپس بر اساس آن فروش سررسید 1400 خود را برنامه ریزی نمایید. بعضی، از تمام فراوری نمایندگان نمونه و کاتالوگ دریافت می نمایند و بعد اقدام به انتخاب می نمایند که اینکار واقعا اشتباه است.

شناسایی نیازهای مشتریان را نباید فراموش کنید

عده ای از مشتریان طرح های مدرن و عده ای طرح های کلاسیک را پسند می نمایند. البته بعضی از مشتریان تنها به سررسید خاص توجه می نمایند و کاری به گزینه های دیگر ندارند. در مذاکره های تلفنی خود با مشتری، سعی کنید نیازها و سلایق آنها را دقیق شناسایی کنید تا بتوانید پیش از اینکه مشتری حضوری نزد شما بیاید، نمونه هایی را برای او در نظر بگیرید که مطابق نیازهایشان است.

اطلاعات تخصصی در خصوص سررسید داشته باشید

شرکت ها معمولا برای اینکه جزیئات لازم را در خصوص سفارش سررسید ها ندارند به سراغ شرکت های واسطه تبلیغاتی می فرایند. مشتری اگر در زمان مذاکره با شما به این موضوع پی ببرد که شما دارای اطلاعات تخصصی و کافی هستید، بهتر می تواند اعتماد کند و سفارش خود را به شما بدهد. اما اگر اطلاعات کافی نداشته باشید با مشکل روبرو می شوید و مشتریان خود را از دست می دهید.

صادق بودن با مشتریان

همواره سعی کنید مانند یک متخصص به مشتریان خود یاری کنید و اگر برایتان امکان پذیر است سودی که از این مشاوره نصیب شما می گردد را برای مشتریان بازگو کنید. البته به مشتریان خود بگویید که شما سبب می شوید آنها وارد جزئیات نشوند و می توان با یاری شما و تجربیات شما خروجی بهتری از خریدشان داشته باشند. خیلی از مشتریان تمایل دارند که کارشان را به یک شرکت تبلیغاتی واسطه بدهند تا مزایای خرید نصیبشان گردد.

هماهنگ بودن با فراوری نماینده سررسید

بعضی از شرکت های تبلیغاتی قول های مختلفی مانند زمان تحویل و … را به مشتریان می دهند که هنوز از فراوری نماینده سررسید خود قولی نگرفتند که این کار فقط سبب می گردد که شما اعتبار خود را از دست بدهید. مشتریان یا سفارش خود را لغو می نماید یا دیگر به شما اعتماد نمی نماید. اگر سرانجام سال را سپری می کنید حتما قبل از اینکه سفارشی را بگیرید از فراوری نمایندگان بخواهید تا موجودی سررسیدها را به شما اعلام نمایند تا در تعهداتی که به مشتریان میدهید اختلالی ایجاد نگردد.

مزایای سررسید 1400

یکی از ابزارهای مفید و تاثیرگذار در حوزه تبلیغات که می تواند نام برند شما را تا مدت طولانی همراه مشتریان شما قرار گیرد، سررسید می باشد. سررسید یا سالنامه در واقع یک نوع دفترچه یادداشت می باشد که ویژگی های روز، ماه و همچنین تاریخ شمسی و قمری و میلادی را بهمراه رویدادهای مهم آن سال را در خود جای داده است. سررسید دفترچه ای است چاپی یا دست نویس که تمام رویدادهای هر سال در هر تاریخی و روزی در آن معین شده است و در واقع یک دفترچه یاداشت روزانه می باشد که دارای تاریخ است.

شرکت آریس چاپ همچون سنوات گذشته و با قدرت فراوری بیشتر و افزایش نیروهای متخصص در زمینه چاپ و نشر، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز بخصوص در زمینه چاپ و طراحی سالنامه سال 1400 می باشد. سررسید می تواند به حالات گوناگون تهیه و طراحی گردد ولی به استثنا موارد فانتزی، سررسید به سه حالت عمده طراحی و ارائه می گردد:

  • سررسید رومیزی 2- سررسید کتابی 3- سررسید دیواری
  • برای دریافت مشاوره رایگان و ارسال درخواست استعلام قیمت، ما را در وب سایت گروه آریسcom دنبال کنید
منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1201

به "انتخاب تامین کننده مناسب سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب تامین کننده مناسب سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید