اخبار اقتصادی

ترامپ: بایدن ضد خدا و ضد تفنگ است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن، نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور را چپ رادیکال و فردی ضد خدا و مذهب توصیف کرد.

7 مهر 1399

قالیباف: باید در 5 سال آینده به اقتصاد بدون نفت برسیم

رئیس مجلس گفت: تلاش کنیم تا فشار کنونی ایجاد شده بر دوش آنها را برداریم و در 5 سال آینده به ثبات اقتصادی بدون وابستگی به نفت برسیم.

6 مهر 1399

هندبال در ایران ریشه دار است، بعد از کرونا کار سختی پیش رو داریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علینژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در سرانجام مجمع عمومی سالیانه فدراسیون هندبال گفت: هندبال در این سال های اخیر شرایط چندان خوبی نداشته است. این رشته نسبت به رشته...

5 مهر 1399

پیش بینی زمان پرداخت وام ودیعه مستاجران

به گزارش خبرنگاران، مهلت ثبت نام طرح وام ودیعه مستاجران به خاتمه رسیده و آمارها می گویند، دومیلیون و 200هزار تقاضا برای دریافت این وام ثبت شده است.

4 مهر 1399

نیازهای پردازشی فوق سریع در شبکه ملی اطلاعات تامین می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، احسان آریانیان گفت: پژوهشگاه ICT از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف شد تا طرح ابررایانه سیمرغ را با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سرانجام برساند؛ زیرا ایجاد یک ابررایانه پرظرفیت...

2 مهر 1399

جزئیات عرضه اولیه بگیلان در فرابورس

خبرنگاران: عرضه اولیه شرکت توسعه جهت برق گیلان با نماد بگیلان 1 برای روز چهارشنبه (هشتم مرداد ماه) در فرابورس قطعی شد.

2 مهر 1399

آخرین خبر از پرونده ویلموتس در فیفا

مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران، از یکدیگر شکایت کردند و مدیران فدراسیون امیدوار هستند با رای فیفا، سرمربی بلژیکی نتواند از آن ها غرامت بگیرد.

31 شهریور 1399

سهم شیراز از اعتبارات ملی متناسب با موقعیت این کلان شهر نیست

رییس شورای اسلامی شهر شیراز خطاب به معاون رییس جمهور، گفت: سهم شیراز از اعتبارات ملی متناسب با موقعیت این کلان شهر نیست.

30 شهریور 1399

تشکیل مجمع خیرین ازدواج، راه اندازی اولین تلویزیون اینترنتی جوانان

خبرنگاران/لرستان معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: 8169 نفر در استان در صف وام ازدواج هستند.

29 شهریور 1399

بهترین مترجم جیبی 2020 راهنمای خرید ارسال رایگان

راهنمای خرید مترجم جیبییکی از دغدغه های اصلی سفر و تعامل با بیگانگان، عدم توانایی ارتباط با افراد دیگر است، که در این صورت احتیاج به مترجم وجود دارد، اما با توجه به تعدد زبان های احتیاج به ترجمه و جابه جایی مکرر، خرید مترجم جیبی توصیه می گردد.

27 شهریور 1399

توقف بسته بودجه کرونایی از سوی مجلس اروپا

نمایندگان مجلس اروپا در نخستین ایستگاه، تصویب بسته بودجه کرونایی اتحادیه اروپا به ارزش 750 میلیارد یورو را به اعمال برخی تغییرات مشروط کردند.

26 شهریور 1399

بهره گیری از ظرفیت کشورهای همسایه در بهره وری مالی منطقه

خبرنگاران/خراسان جنوبی نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت های کشورهای همسایه در حوزه مالی و تجاری بهره برداری لازم را داشته باشیم.

24 شهریور 1399

سال جاری فراوری خودرو چقدر افزایش یافت

خبرنگاران : بر اساس گزارش ارسالی دو شرکت عظیم خودروسازی کشور، میزان فراوری خودرو تا 24 تیرماه سال 99 بیش از 18 درصد رشد فراوری داشته است.

24 شهریور 1399

جزییات پرداخت بیمه بیکاری کرونا و ثبت نام جاماندگان

برابر آخرین آمارها، بیش از 863 هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام نموده و بیش از 90 درصد مشمولان مقرری بیمه بیکاری را دریافت کردند.

22 شهریور 1399

خبرنگاران توسعه محتوای دیجیتال، نقش مهمی در جهش فراوری دارد

تهران - خبرنگاران - رئیس هیات مدیره فدراسیون فاوا تاکید نمود: تسهیل فعالیت های فراوری نرم افزارهای مبتنی بر محتوا و توسعه فراوری محتوای دیجیتال می تواند به رشد مالی کشور یاری شایانی کند.

22 شهریور 1399

خبرنگاران اوضاع بهداشتی زندان ها از زبان رییس سابق سازمان زندان ها

تهران - خبرنگاران - رییس سابق سازمان زندان ها در تشریح گزارش عملکرد 6 ساله خود در این سازمان، در مورد ارتقاء سلامت زندانیان گفت: 13 پایگاه سلامت را در سال 94 و بانک ژنتیک زندانیان را در سال 95 تشکیل دادیم که در حال حاضر 52 هزار نفر در این بانک، ثبت شده اند. ...

20 شهریور 1399

چین تنها کشوری است که رسما از ایران نفت می خرد

معاون دیپلماسی مالی وزارت امور خارجه رابطه ایران و چین را برجسته خواند و گفت که چین تنها کشوری است که رسما از ایران نفت می خرد.

18 شهریور 1399

چگونه به بهترین مشاوران املاک ایرانی در تورنتو دسترسی داشته باشیم؟

در بیشتر مواقع هنگام خرید و معامله، بیشتر مردم به دنبال این هستند که بتوانند به بهترین شکل هزینه ها را کاهش دهند. در خصوص خرید خانه نیز، چه کسی نمی خواهد 3 درصد بیشتر از پول خود را پس انداز کند؟ این معمولاً همان چیزی است که مشاوران املاک ایرانی در تورنتو...

17 شهریور 1399

معمای خانه های خالی بانک ها

طبق آخرین آمار سرشماری نفوس و مسکن سال 95، چیزی حدود دو میلیون و 500 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه در کشور وجود دارد. آماری که البته چهار سال از زمان انتشار آن می گذرد.

17 شهریور 1399

سعادتمند: اتفاقات روزهای اخیر قابل هضم نیست و دلیلی برای تمارض وجود ندارد، مذاکرات برای تمدید قراردادها شروع شده است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اتفاقات روزهای اخیر برای ما قابل هضم نیست و دلیلی ندار د که بخواهیم تمارض کنیم.

16 شهریور 1399
تعداد: (300)