انتشار شعرهای محمدعلی بهمنی برای نوجوانان

به گزارش مجله رویای کره ای، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، مجموعه 10 جلدی شعر ما با هدف آشنایی نوجوانان با شاعران پیشکسوت در قالب های کلاسیک، نیمایی، سپید و... و با تنوع طیف ها، نگاه ها و سبک های مختلف شعری به زودی وارد بازار کتاب می شود.

انتشار شعرهای محمدعلی بهمنی برای نوجوانان

شعرهای محمدعلی بهمنی یکی از کتاب های این مجموعه 10 جلدی به شمار می رود که برای نوجوانان 15+ به چاپ خواهد رسید. در معرفی این کتاب عنوان شده است: در این کتاب 104 اثر محمدعلی بهمنی همچون خونِ هر آن غزل که نگفتم به پای توست، همین که هستی و در هستی تو من هستم، فکر کردن به تو یعنی غزل شورانگیز، تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت، در آتش تو زاده شد ققنوسِ شعرِ من، در من غزلی اینک دنبال تو می گردد و... به چشم می خورد.

شعر من هنوز زنده ام از این کتاب در ادامه می آید: حرفِ تازه ای به خاطرم نمی رسد/ ورنه با تو حرف می زدم/ من هنوز زنده ام/ آفتابِ پشتِ ابر مانده ام/ من در این سکوت/ بارها برای تان/ شعر گفته ام/ شعر خوانده ام/ من خیال نیستم/ هستم و هنوز/ معتقد به واژه زوال نیستم/ حرفِ تازه ای به خاطرم نمی رسد/ ورنه لال نیستم.

این مجموعه در قطع پالتویی به زودی در مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور و فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و فروشگاه های محصولات فرهنگی هنری توزیع خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1219

به "انتشار شعرهای محمدعلی بهمنی برای نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار شعرهای محمدعلی بهمنی برای نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید