بازدید استاندار اردبیل از اولین هتل 3 ستاره روستایی در حال احداث استان

به گزارش مجله رویای کره ای، استاندار اردبیل با اشاره به احداث اولین هتل 3 ستاره روستایی در روستای کورعباسلوی نیر بیان نمود: این هتل که توسط سرمایه گذار بخش خصوصی و با حمایت میراث فرهنگی استان اجرا می گردد، در حال حاضر 55درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بازدید استاندار اردبیل از اولین هتل 3 ستاره روستایی در حال احداث استان

به گزارش مجله رویای کره ای به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، اکبر بهنام جو روز 10 تیرماه 99 در بازدید از روستای کورعباسلوی نیر اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در روستای کورعباسلو جای تحسین و قدردانی دارد چراکه این اقدامات زمینه برای رونق گردشگری در این روستا و مهاجرت معکوی را در آن فراهم خواهد آورد.

او با اشاره به احداث اولین هتل 3 ستاره روستایی در این روستا بیان نمود: این هتل که توسط سرمایه گذار بخش خصوصی و با حمایت میراث فرهنگی استان اجرا می گردد، در حال حاضر 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بهره برداری از آن از اولویت های مهم در این منطقه به شمار می رود.

استاندار اردبیل راه اندازی این هتل در روستای کورعباسلو را با توجه به قرارگیری آن در کنار قلعه باستانی بوینی یوغون را زمینه ساز توسعه اشتغال دانست و اضافه کرد: از مهمترین ثمرات اجرای طرح ها و پروژه های گردشگری اشتغالزایی و افزایش درامد و ارزش اضافه کرده است که می تواند گامی مهم در جهت تحقق شعار سال باشد.

نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل نیز با اشاره به قرارگیری این هتل در قالب 22 واحد در روبروی قلعه بوینی یوغون گفت: روستای کورعباسلو یکی از روستاهای هدف گردشگری است که قلعه باستانی بوینی یوغون و مناظر کم نظیر طبیعی از جاذبه های آن بوده و در کوشش برای ایجاد رونق گردشگری در این روستا هستیم.

او از طراحی و در دست احداث بودن محوطه گردشگری به نام سیری در حقیقت زمان در این منطقه اطلاع داد و اضافه کرد: نمایشگاه گردشگری، نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه مشاهیر از دیگر بخش های در نظر گرفته شده است که برنامه ریزی شده سال جاری به بهره برداری برسد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1119

به "بازدید استاندار اردبیل از اولین هتل 3 ستاره روستایی در حال احداث استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید استاندار اردبیل از اولین هتل 3 ستاره روستایی در حال احداث استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید