برای ادامه راه نیاز به موفقیت در بازی فردا داریم

به گزارش مجله رویای کره ای، به گزارش خبرنگاران، جلال امیدیان پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از ملاقات تیم های گل گهر سیرجان - صنعت نفت آبادان عنوان نمود: در ابتدا در گذشت نادر دست نشان را به جامعه ورزشی تسلیت عرض می کنم؛ امیدوارم که هر چه زودتر این ویروس منحوس از سر مردم جهان کم گردد و همه مریض ها شفا پیدا نمایند. همین طور امیدوارم الهویی همکارمان که گرفتار این ویروس شده است که هر چه زودتر خوب گردد و به جمع ما برگردد.

برای ادامه راه نیاز به موفقیت در بازی فردا داریم

امیدیان در خصوص بازی فردا گفت: ما دو هفته خوب داشتیم، دو نتیجه خوب گرفتیم، امیدوارم فردا بچه هایمان با تمرکز بسیار بالا ظاهر بشوند، چون برای ادامه راه نیاز داریم فردا با پیروزیت از زمین بیرون بیاییم. با تدابیری که قلعه نویی در هفته گذشته اندیشید و تمرینات خوبی که داشتیم، خیلی خوش بین و امیدوار هستیم که بتوانیم فردا را با پیروزیت پشت سر بگذاریم.

مربی گل گهر در خصوص تیم حریف گفت: به بچه هایمان گفتیم که نفت آبادان تیم بسیار خوب و قابل احترامی هست، به هر حال در خط حمله بازیکنانی دارد که می توانند تأثیرگذار باشند، امیدوار هستیم که در بازی فردا با 90 دقیقه تمرکز و جنگندگی و کوشش به پیروزیت برسیم.

وی در خصوص بازی های آینده و جام حذفی اضافه نمود: ما بازی به بازی پیش می رویم و برنامه مان بازی به بازی است، به دنبال این هستیم پیروزیت را در بازی های پیش رو داشته باشیم. به هر حال برنامه را دادند، زیاد به برنامه فکر نمی کنیم، دنبال این هستیم اول از همه در بازی فردا بتوانیم پیروز باشیم و پله پله جلو برویم، قطعاً تیم گل گهر این پتانسیل را دارد که بتواند جزو تیم های بالای جدول باشد. امیدوارم بچه هایمان تمرکز و انگیزه کافی برای بازی فردا داشته باشند، ما کوششمان در هفته گذاشته جدا از بررسی این بود که انگیزه و تمرکز را برای بازیکن هایمان القا بکنیم.

او در خصوص محرومین و مصدومین تیم گل گهر گفت: نفرات مان تقریباً کامل هستند، جدا از باقری که خودمان نمی خواهیم ریسک بکنیم، چون در ادامه راه قطعاً برایمان یاری می نمایند، بقیه نفرات آماده بازی هستند و ان شاالله یاری مان می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1655

به "برای ادامه راه نیاز به موفقیت در بازی فردا داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای ادامه راه نیاز به موفقیت در بازی فردا داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید