بلیزارد کوتاه آمد: بازیکنان قدیمی اورواچ احتیاج به تایید شماره تلفن ندارند

به گزارش مجله رویای کره ای، از زمانی که اورواچ 2 (Overwatch 2) عرضه شد، با مسائل زیادی روبرو شد. یکی از این مسائل بحث ساخت اشتراک بتلنت (Battle.net) و احتیاج به شماره موبایل بود. استفاده از شماره موبایل برای این بازی اجباری است. بلیزارد نیز در این مورد شرح داده که برای عدم ساخت اکانت های فیک احتیاج به شماره موبایل است. از لحاظ امنیتی این کار بسیار خوب است اما بسیاری از کشورها برای دریافت پیامک به مشکل برخورده اند.

بلیزارد کوتاه آمد: بازیکنان قدیمی اورواچ احتیاج به تایید شماره تلفن ندارند

یکی از مسائل این شماره ها این است که برای گوشی های موبایلی که در آن ها سیم کارت قبل از خرید وجود داشته کار نمی کند. این مورد بیشتر در خارج از ایران مشاهده شده و حال مشکل بزرگی برای بلیزارد است. در اصل اپراتور شما باید برای بلیزارد تعریف شده باشد تا بتواند این پیامک را برای شما ارسال کند. اینجاست که سیستم های ایران هم دچار مشکل خواهند شد. این مسائل باعث شکایت بسیاری از کاربران شده و بلیزارد (Blizzard) نیز تعداد زیادی از کاربران خود را از دست داده است. مخصوصاً اینکه اشتراک بتلنت برای عناوین ندای وظیفه اکتیویژن هم الزامی هستند.

حال بلیزارد اعلام نموده که برای افرادی که از سال گذشته اکانت بتلنت داشتند، احتیاجی به وارد کردن شماره تلفن همراه نخواهد بود. این تغییر از آدینه همین هفته اعمال شده و حال بازیکنان قدیمی بتلنت می توانند بدون این مشکل اورواچ 2 را تجربه نمایند. نکته مثبت اورواچ این است که یک عنوان سرویس آنلاین است. به همین علت به راحتی بلیزارد می تواند تغییرات زیادی در آن اعمال کند. بلیزارد روی این نکته تأکید کرد که بازیکنان نو همچنان احتیاج به شماره تلفن خواهند داشت. به علت اینکه این شرکت در کوشش است تا با افراد متقلب مقابله کند.

بازی اورواچ 2 از زمان عرضه مسائل بسیار زیادی داشت. از سیستم صف (Queue) که باعث شد افراد زیادی نتوانند در روزهای اول اورواچ 2 را تجربه نمایند تا بسته بودن کاراکترهای اصلی بازی برای بازیکنان نو. همه این موارد باعث شدند تا اورواچ 2 عرضه چندان قدرتمندی نداشته باشد. از طرفی این بازی یک عنوان آنلاین است و مسائلی از قبیل اشکال در سرور برای بازی به شدت اهمیت دارند. بلیزارد باید به سرعت این مشکل ها را رفع کند تا کاربران خود را از دست ندهد.

منبع: Gameinformer.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 مهر 1401 بروزرسانی: 19 مهر 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2169

به "بلیزارد کوتاه آمد: بازیکنان قدیمی اورواچ احتیاج به تایید شماره تلفن ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیزارد کوتاه آمد: بازیکنان قدیمی اورواچ احتیاج به تایید شماره تلفن ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید