بهره برداری از فاز نخست استادیوم 15هزارنفری بروجرد تا خاتمه دولت

به گزارش مجله رویای کره ای، پس از 5 سال تعطیلی طرح استادیوم 15 هزار نفری ولایت بروجرد، با پی گیری های مجدد 47 میلیارد ریال اعتبار به این طرح اختصاص یافت و مشکل معارضان آن حل شد.

بهره برداری از فاز نخست استادیوم 15هزارنفری بروجرد تا خاتمه دولت

به گزارش خبرنگار از ، سعید رشنو رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد در این رابطه گفت: 990 میلیارد ریال تا به امروز در این طرح عظیم ورزشی هزینه شده و تا خاتمه سال جاری فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.

او اضافه نمود: عظیمترین مشکل طرح استادیوم 15 هزار نفری ولایت بروجرد معارضان محلی است که با پیگیری های فرماندار و سایر دستگاه ها این مشکل تا حدود زیادی حل شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد بیان داشت: استادیوم ورزشی ولایت بروجرد شامل یک زمین فوتبال و پیست دو و میدانی استاندارد و صندلی تماشاگران و پارکینگ و چندین سالن کوچک و عظیم ورزشی است که با بهره برداری از این پروژه مسائل مکانی ورزش بروجرد تا حدود زیادی برطرف می گردد.

او توضیح داد: بروجرد دارای بیش از 14 هزار ورزشکار سازمان یافته و 44 هیأت ورزشی فعال است.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی نیز در این رابطه با اشاره به اینکه بیش از 5 سال است که این طرح به خاطر وجود معارض تعطیل بوده ست، گفت: بار ها به وسیله اداره کل و وزارت ورزش و جوانان پیگیری های لازم را در این خصوص داشته ایم.

او با بیان اینکه طی چند روز گذشته به صورت نقدی 47 میلیارد ریال به طرح اختصاص یافت و معارضان طرح راضی شدند، توضیح داد: همزمان در جبهه ای پیمانکار فعالیت خود را شروع نموده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پیرو هماهنگی ها در روز های آینده جبهه های کاری افزایش می یابد و ان شاء الله طرح رونق بیشتری می گیرد، اضافه نمود: مسئولان قول داده اند فاز نخست استادیوم ولایت که گنجایش 5 هزار نفر را دارد، تا خاتمه دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.

استادیوم ولایت بروجرد طرح مصوب سفر رهبر معظم انقلاب به لرستان بود که در سال 1381 با گنجایش 15000 هزار نفر با مالکیت وزارت ورزش و جوانان کلنگ زنی شد.

این مجموعه که از مراکز سرپوشیده است که در سقف آن از سازه فضایی استفاده شده و دارای زمین فوتسال، والیبال و بسکتبال است. در شمال این استادیوم پیست موتور سواری و در جنوب آن سالن صخره نوردی در حال ساخت است.

وجود معارضین و عدم تملک زمین استادیوم و نبود اعتبار کافی از دلایل راکد ماندن و تعطیلی این طرح تا کنون بوده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1185

به "بهره برداری از فاز نخست استادیوم 15هزارنفری بروجرد تا خاتمه دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از فاز نخست استادیوم 15هزارنفری بروجرد تا خاتمه دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید