رسول پناه: آل کثیف می خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد

به گزارش مجله رویای کره ای، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت که که شکایت النصری ها از این تیم شیطنتی است که هم از داخل و هم از خارج صورت می گیرد.

رسول پناه: آل کثیف می خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد

به گزارش خبرنگاران ، تسنیم نوشت: مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برنامه ای برای استقبال از سرخپوشان دارند، گفت: این پیروزی و فینالیست شدن پرسپولیس را به همه مردم ایران تبریک می گویم و از همه بازیکنان و کادرفنی که این حماسه را آفریدند و پرچم ایران را در آسیا به اهتزاز درآوردند، تشکر می کنم. قرار است امروز تیم ساعت 2 از قطر پرواز کند و فقط بحث فرودگاه است که باید ببینیم کجا انتخاب می گردد ولی به احتمال زیاد چون پرواز خارجی است به وسیله فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد. مسئولان هم حتما در فرودگاه خواهند بود، این حق اعضای تیم است که به نحو شایسته ای از آنها تقدیر گردد.

وی در مورد شکایت النصر گفت: این مسائل قانونی نیست، شیطنت هایی است که از سوی آنها انجام می گردد. این اتفاقات هم از داخل و هم از آن طرف صورت می گیرد. به قول معروف این آل کثیف می خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد. کاری که در قبال آل کثیر صورت گرفت، مظلومیت او و پرسپولیس را نشان داد. ما یک جواب محکم و تودهنی خوبی به آنها دادیم، چون خدا با پرسپولیس بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که منظورش از شیطنت داخلی ها چه کسانی هستند؟ توضیح داد: بعدا در این خصوص شرح خواهیم داد؛ الان نمی خواهیم کام مان را تلخ کنیم.

رسول پناه درباره این موضوع که با صعود پرسپولیس به فینال آسیا پاداش ویژه ای از سوی AFC به این تیم تعلق می گیرد، گفت: ابتدا این موضوع را روشن کنم که این پول الان به دست ما نمی رسد. فدراسیون هم از فیفا پول می خواهد ولی پولش بلوکه شده است. AFC اعلام نموده که این پول باید به حساب باشگاه واریز گردد. باید تا فینال صبر کنیم چون بعد از فینال این پول واریز می گردد و یک فرایند قانونی دارد. بحث دیگر موضوع انتقال این پول به باشگاه پرسپولیس است که در حال حاضر و با توجه به تحریم ها خیلی به آن خوشبین نیستم.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد، در مورد بازی های خوب حامد لک دروازه بان پرسپولیس گفت: ابتدا برای بیرانوند، ترابی و علیپور که واقعا برای تیم زحمت کشیدند آرزوی موفقیت می کنم، آنها به عنوان نماینده های پرسپولیس لژیونر شدند. یکی از شروطی که برای جذب بازیکن برای ما مطرح بود این بود که بازیکنان جدیدی که جذب می شوند باید عاشق پرسپولیس باشند. این بازیکنان گفتند ما فقط به عشق پرسپولیس به تیم می آییم. همه دیدیم که حامد لک چه ظرفیتی داشت. بستر را برای او فراهم کردیم و می بینیم که حامد لک یکی از بهترین دروازه بان های ایران و آسیا شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1259

به "رسول پناه: آل کثیف می خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: آل کثیف می خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید