ششمین نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت

به گزارش مجله رویای کره ای، ششمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو به ریاست نصرالله سجادی برگزار گشت.

ششمین نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کمیته ملی المپیک، ششمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو، عصر روز گذشته (سه شنبه) و به ریاست دکتر سید نصرالله سجادی، سرپرست کاروان ایران در حالی برگزار گشت که هر یک از اعضای کادر، با توجه به نشست های قبلی به ارائه گزارش از فعالیت های اجرا شده پرداختند.

در این نشست که در محل سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار گشت، سید نصرالله سجادی به نام سرپرست کاروان، پیمان فخری، فرید فتاحیان، بهداد سلیمی، اصغر فرخی، سید احمد بابایی، محمود عبدالهی، حمید سلامی، سید فاطمه موسوی و مهدی چراغی به نام اعضای کادر سرپرستی حضور داشتند.

در ابتدای این نشست، سجادی توضیحاتی درخصوص فعالیت های صورت گرفته درباره سرپرستان کاروان اعزامی به المپیک و تصمیماتی که در ستاد عالی بازی ها گرفته شده است، ارائه کرد.

سرپرست کاروان ایران در ادامه با تأکید بر اهمیت مسئولیت کادر سرپرستی به نام تیمی هماهنگ و یکپارچه، ابراز امیدواری کرد با شناختی که از روحیات تک تک اعضای کادر سرپرستی سراغ دارد، این گروه بتواند به نحوی مسئولیت خود را به انتها برساند که موجب آرامش و رضایت تمامی اعضای کاروان ایران در این دوره از بازی ها را فراهم کند.

سجادی خطاب به اعضای کادر سرپرستی گفت: نگاه شما به کاروان اعزامی ورزشکاران، سرپرستان و کادر فنی و در مجموع تک تک نفرات اعزامی باید نگاهی برادرانه، ارزشی و برگرفته از نگاهی باشد که به سرمایه های شخصی خود دارید. بدین معنی که همان گونه که از دارایی و داشته های شخصی خود همچون خانواده مراقبت و حفاظت می کنید، باید از این سرمایه های ملی هم در طول بازی ها صیانت کنید.

در ادامه این نشست تخصصی، پیمان فخری معاون کاروان هم گزارشی در خصوص فرایند برگزاری اردوها و آماده سازی ملی پوشان تمامی رشته های اعزامی ارائه کرد.

فرید فتاحیان، مدیر واحد بین الملل کمیته ملی المپیک هم در خصوص آخرین شرایط ثبت نام ها، کسب سهمیه ها، کارت شناسایی کاروان ایران و مکاتباتی که با ستاد برگزاری بازی ها انجام گرفته، توضیحاتی ارائه کرد.

محمود عبدالهی، مدیر روابط عمومی و عضو کادر سرپرستی کاروان هم در خصوص آخرین هماهنگی ها با صداوسیما و کادر خبری اعزامی به بازی ها و همچنین فعالیت های اجرا شده برای تهیه و چاپ کتابچه همراه کاروان و هندبوک، گزارشی ارائه کرد.

حمیدرضا سلامی، مدیر واحد تشریفات هم در خصوص تهیه بلیت کاروان و خروجی ها و بهداد سلیمی هم درخصوص آخرین شرایط میزان گیری و طراحی البسه کاروان اعزامی گزارش دادند.

علی رغبتی، عضو کادر سرپرستی کاروان در این نشست گفت: همه اعضای کادر سرپرستی متخصص و باانگیزه هستند و با شناختی که از آنها دارم، مطمئن هستم با روابط انسانی و اخلاقی مناسبی که ایجاد خواهند کرد، به بهترین شکل ممکن کارها را پیش خواهند برد.

سایر مدیران بخش های دیگر کادر سرپرستی هم گزارش هایی درخصوص فعالیت های اجرا شده در امور مالی، حراست، تدارکات، پشتیبانی، برنامه ریزی و تغذیه کاروان اعزامی ارائه کردند.

برپایی دومین نشست تخصصی (توجیهی - هماهنگی) با سرپرستان و مربیان رشته های اعزامی در هفته آینده، از دیگر موضوعات مطروحه در این نشست بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1730

به "ششمین نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ششمین نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید