شهید هم مگر شهید می شود؟

به گزارش مجله رویای کره ای، چه می شود اگر همین امسال برگردی، دست آقا مهدی را هم بگیری بیاوری، با هر چه حاج احمد داشتیم زمان جنگ؟ غیرعادی رفتی! غیر عادی هم برگردی والا دق می کند ملت شهادت در فراق لبخندهایت، تنهاتر می شود!

شهید هم مگر شهید می شود؟

به گزارش گروه رسانه های مجله رویای کره ای، حسین قدیانی در یادداشتی نوشت: فقط چند ساعت از سال نو گذشته عجیب دلم هوس تو را کرده؛ 98 شد 99 و من هنوز هم رفتنت را باور نکرده ام!هیچ وقت رفتنت را باور نخواهم کرد، تا این که برگردی! هر روز از خودم می پرسم: یعنی واقعا حاج قاسم به شهادت رسید؟ و حالا فکر می کنم شهید هم مگر شهید می گردد؟

کاش همین امشب ناگهان بیایی در قاب تلویزیون و همین طور بی مقدمه بخندی! از آن خنده ها که چشمانت را می بستی و باز می کردی و ناز می کردی و دل از ما می ربودی! از آن خنده ها که عطر شرق ابواخصیب داشت! از آن خنده ها که پر از رایحه خرازی بود! تو برمی گردی باز خنده به لب ما برمی گردد!

ببین چقدر تنها شده ایم؟ آخرین اجتماع مان زیر تابوت تو بود! تابوتی که درونش فقط تو نبودی! همه دل خوشی های ما بود! و تو بردی با خودت آن همه را! باید هم تنها شویم مایی که ندانستیم قدرت را!

تو در آن واحد، همه شهدا بودی! ما چشم همت را در نگاه تو می دیدیم! زبانت روایت فتح آوینی بود! خنده هایت پر از خرازی! غرورت غرور حاج احمد! آرامشت مثل کاظمی! اخلاصت تمثیل باکری! راضی باش سردار! مرتب ادایت را در می آورم! مهدی عادل نبود! دست خودم نیست! از بس به هر که زنگ می زنم، قبل از آن که صدای طرف را بشنوم صدای تو می آید؛ ما ملت شهادتیم! خیلی غیرعادی بودی! خیلی سیمت وصل بود! خیلی شهید بودی! و من بیشتر با این حال می کردم که عکس هایت از نبرد با داعش، اصلا در فضای جنگ نبود! عمد داشتی بگویی؛ آرام باشید! اصرار داشتی آرامش مخابره کنی! حریفانت از شمر هم بدتر بودند ولی تو عادی ترین تصاویر ممکن را مخابره می کردی از خودت! ارزان ترین لباس ها، ساده ترین کفش ها، بی قیمت ترین کلاه ها، راحت ترین نگاه ها، انگار نه انگار جنگ است! یک عمر برای امنیت ما بلکه برای امن و امان همه ابنای آدم با تروریست ها جنگیدی، دریغ از یک عکس با اسلحه! تو که از آقا مهدی هم غیر عادی تر بودی! و خدا با اسلحه ای با نام قاسم با تکفیری ها می جنگید! چه می گردد اگر همین امسال برگردی، دست آقا مهدی را هم بگیری بیاوری، با هر چه حاج احمد داشتیم زمان جنگ؟ غیرعادی رفتی! غیر عادی هم برگردی والا دق می کند ملت شهادت در فراق لبخندهایت، تنهاتر می گردد! بچه های جنگ می گویند: زمان جنگ، هر وقت می شد که چند روزی فرمانده هان را نمی دیدیم یعنی دارند نقشه می کشند، خبرهایی هست! خبرهایی هست؛ خب به ما هم بگو! کدام تان در یمین سپاه صاحب الزمان (عج) است کدام تان در یسار؟ من که می دانم افتاده در آب قایق عاشورا به اذن خدا! بر قامت که می دانم دلربای مهدی صلوات.

منبع : فارس

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 934

به "شهید هم مگر شهید می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهید هم مگر شهید می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید