ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا معرفی می گردد

به گزارش مجله رویای کره ای، غرفه جمهوری اسلامی ایران به همت کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی در نمایشگاه بین المللی گردشگری تاپ ریزا فرانسه برپا می گردد.

ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا معرفی می گردد

به گزارش مجله رویای کره ای به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، در نشستی که با حضور عبادرضا اسلامی مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی و نمایندگان شرکت های حاضر در این نمایشگاه برگزار گردید، برنامه های حضور موثر ایران در نمایشگاه تاپ ریزا 2018 (top resa) تشریح و مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

اسلامی در این نشست با بیان اینکه این دوره از نمایشگاه تاپ ریزا از 3 مهر 97 به مدت 4 روز برپا خواهد شد، گفت: غرفه ایران سال جاری با رشدی نسبت به سال گذشته در زمینی به مساحت 155 متر مربع و به صورت چهار طرف باز در بخش خاورمیانه سالن شماره 7.2 محل برگزاری نمایشگاه های Porte de Versailles شهر پاریس دایر خواهد شد.

او اضافه کرد: سال جاری 14 شرکت ایرانی فعال در حوزه گردشگری کشور شامل شرکت های آیتوتورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایران سفر، تیسفون سفر ایرانیان، ایرانیان سبط تور، پردیسان گشت، پارس سفر، شیده شیراز، گردش نمای پارسی GNP TOUR، نیکنام، آژانس مسافرتی 2001، داناتورز و مارکوپولو، در غرفه ایران حضور خواهند داشت.

به گفته مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، توراپراتورها، مقام های گردشگری و متخصصان تورهای ورودی، هتل ها و اقامتگاه ها، شرکت های حمل ونقل، آژانس های خدمات مسافرتی خارجی و ملی، مدیران و مقامات گردشگری، شرکت های فعال در حوزه توریسم محلی، برگزارکنندگان کنگره ها و همایش های مشوق گردشگری و مطبوعات و رسانه های فعال در زمینه صنعت گردشگری و مسافرت در این نمایشگاه خدمات خود را به علاقه مندان معرفی خواهند نمود.

شناخت صنعت گردشگری فرانسه، نشست با متخصصان گردشگری این کشور، برقراری ارتباطات جدید با رهبران صنعت گردشگری، ارتباط با خبرگزاری های فرانسه، برندسازی، معرفی تورها و تولیدات گردشگری هر کشور، کسب آخرین اطلاعات و اخبار بازار گردشگری فرانسه و جهان، آشنایی با دستاوردها و نوآوری های ارائه گردیده در صنعت گردشگری و به دست آوردن فرصت های جدید تجاری و سرمایه گذاری و توسعه روابط تجاری از جمله اهداف ما از حضور در این نمایشگاه می باشد.

همچنین در این جلسه نمایندگان شرکت های حاضر در نمایشگاه تاپ ریزا 2018 دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را در مورد برنامه ها، اهداف و سیاست های معین گردیده مطرح کردند.

در سرانجام این جلسه برنامه جانبی نمایشگاه برگزاری سه ورک شاپ در روزهای اول، دوم و سوم نمایشگاه در سالن توکیو از برنامه های جانبی نمایشگاه سال جاری خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری تاپ ریزا 2018 از 3 تا 7 مهر 97 برپا خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 35

به "ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید