فست فود زیتون؛ سفارش آنلاین غذا بی واسطه

به گزارش مجله رویای کره ای، زمانی که برای سفارش آنلاین غذا، مشتریان راهی به جز استفاده از وب سایت های واسطه ای نداشته باشند، هزینه مشتریان افزایش می یابد و سود مغازه دار کم می گردد.

فست فود زیتون؛ سفارش آنلاین غذا بی واسطه

پیشنهاد فست فود زیتون برای جلوگیری استفاده از وب سایت های واسطه ای و ضرر مشتری و مغازه دار، سفارش آنلاین از مجموعه ای است که ارسال آن رایگان است.

اگر گذرتان به ستارخان و حوالی فلکه اول صادقیه خورده باشد، حتما شاهد تکرار هر روزه صف مقابل زیتون بوده اید. بی شک اگر شما بخواهید از کسی درباره زیتون بپرسید، اولین جمله ای که خواهید شنید، این است: همان ساندویچی که مقابلش همواره صف است؟!

درست است. زیتون را اغلب با صف مقابل آن می شناسند؛ البته طعم ویژه غذاهایش. سؤال اینجا است که علت این صف تکراری چیست؟

اولین علت توجه مشتریان به زیتون و غذاهایش طعم های مجذوب نماینده و اندازه غذاهای پر و پیمان زیتون است؛ به عنوان مثال، فست فود زیتون برگرهای اختصاصی خود را با گوشت گوسفندی، خمیر پیتزا، سس و نان های اختصاصی تهیه می نماید که با فرمول مخصوص تهیه می شوند.

دقت در طعم باعث میل به تکرار خاطره در مشتری های زیتون است. خاطره ای هیجان انگیز که با ایستادن در صف آغاز می گردد و با تجربه طعمی هیجان انگیز ادامه پیدا می نماید.

کسانی که صف زیتون را تجربه کردند، بی شک برایتان می توانند از بامزگی تجربه صف زیتون هم تعریف نمایند؛ زیرا شما هنگام ایستادن در صف بیکار نخواهید بود و شاهد پخت دیدنی غذاهای زیتون خواهید بود. زیتون از اولین فست فودهای تهران است که این شیوه را در پیش گرفته؛ یعنی شیوه طبخ غذا در حضور مشتریان. طبخی که بعضا همراه شیرین کاری های فرکاران و آشپز های زیتون به انجام می رسد و گویی مشتری حین ایستادن در صف شاهد نمایشی دیدنی از طبخ غذاهایی لذیذ و هیجان انگیز است.

زیتون صبح ها هم برای عابران و مشتریان نمایش دارد؛ نمایش ورود مواد اولیه به فست فود. یکی دیگر از رازهای دلچسبی طعم های زیتون، تهیه هر روزانه مواد اولیه است. اما این همه راز مجذوب نمایندهیت زیتون نیست.

زیتون هر روز خود را با اتفاقات تازه همراه می نماید و از اولین مجموعه هایی است که همراه پذیرش سفارشات تلفنی، وب سایت اختصاصی برای سفارش غذا و رفاه مشتریان راه اندازی نموده و سفارشات دریافتی از وب سایت را به صورت صد در صد رایگان به مشتریان محترم خود تحویل می دهد.

از نکات قابل توجه دیگر این مجموعه، سرویس دهی به تمام نقاط تهران و ارسال غذا به همه محله های شهر است.

زیتون تنها به تجربه خود متکی نبوده و در تمام این سال ها هر روزه کوشش داشته تا با پیشرفت صنعت غذا همراه گردد و تازگی و طراوت طعم های خود را برای مشتریان حفظ کند و البته با توجه به شرایط مالی همواره در نظر داشته تا قیمت غذاها را نسبت به کیفیت آن ها به صورت مناسب و رقابتی حفظ کند تا مشتریان با رضایت کامل، تمایل به تکرار تجربه صف های با مزه زیتون داشته باشند.

خانواده زیتون شما را به نمایش خوشمزه زیتون برای دیدن و چشیدن راز غذاهای خود دعوت می نماید. بی شک اعتراف خواهید کرد که ما رقیب سرسخت غذاهای خانگی هستیم.

منبع: کجارو
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2086

به "فست فود زیتون؛ سفارش آنلاین غذا بی واسطه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فست فود زیتون؛ سفارش آنلاین غذا بی واسطه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید