من بیشتر از بایدن به سیاه پوستان خدمت کرده ام

به گزارش مجله رویای کره ای، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت: در سه سال و نیم (ریاست جمهوری)، من خیلی بیشتر از آنچه جو بایدن در 43 سال انجام داد، برای جامعه سیاه پوستان کار کرده ام.

من بیشتر از بایدن به سیاه پوستان خدمت کرده ام

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری مجله رویای کره ای، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ادعایی جالب توجه را در خصوص خدمت به سیاه پوستان این کشور بیان کرد.

رئیس جمهور آمریکا که کشورش این روز ها صحنه آشوب و درگیری بر سر قتل نژادپرستانه یک سیاه پوست است، در توئیتر خود نوشت: در سه سال و نیم (ریاست جمهوری)، من خیلی بیشتر از آنچه جو بایدن در 43 سال انجام داد، برای جامعه سیاه پوستان کار کرده ام. در واقع او با لایحه جرم خود که آن را به خاطر ندارد، مدت زمان طولانی آن ها (سیاه پوستان) را عقب نگه داشت. در واقع به استثنای آبراهام لینکلن فقید، دیگر رئیس جمهور جمهوری خواه، من بیشتر از هر رئیس جمهوری در تاریخ آمریکا به سیاه پوستان خدمت کرده ام. دموکرات ها و رسانه های جعلی این را می دانند، اما آن ها از نوشتن یا بیان آن امتناع می کنند، زیرا آن ها ذاتاً فاسد هستند.

به نظر می رسد رئیس جمهور آمریکا فاجعه قتل یک شهروند بی گناه سیاه پوست را فراموش کرده و بدون توجه به ناآرامی های در جریان به دنبال فرصتی برای هدف قرار دادن رقیب دموکرات خود است.

ادعای ترامپ در حالی مطرح می شود که از ابتدای اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا، او خواهان برخورد جدی با معترضان شده و بر به کارگیری گارد ملی تأکید دارد. ترامپ پیش تر با اراذل واوباش خواندن معترضان مدعی شد که 80 درصد معترضان از خارج از ایالت مینه سوتا آمده اند. ادعایی خیلی زود با استناد به گزارش زندان های این ایالت از معترضان بازداشتی تکذیب شد. رئیس جمهور آمریکا همچنین مدعی شد اعتراضات این کشور کار اطرافیان جو بایدن است.

ترامپ دوشنبه شب خطاب به فرمانداران ایالتی گفت شما باید بر اوضاع مسلط شوید در غیر این صورت شبیه یک مشت احمق به نظر می رسید. باید معترضان را دستگیر و محاکمه کنید. تمام دنیا به سوختن ایستگاه پلیس مینیاپولیس خندید. ترامپ به شدت بر اعمال خشونت برای سرکوب اعتراضات تأکید دارد. این در حالی است که بیشتر معترضان را سیاه پوستان تشکیل می دهند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1077

به "من بیشتر از بایدن به سیاه پوستان خدمت کرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من بیشتر از بایدن به سیاه پوستان خدمت کرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید