اخبار سیاسی

حاجی میرزایی اطلاع داد: افزایش محدوده پوششدهی اینترنت در کشور به زودی

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش اطلاع داد با پیگیری های مستمر ما و کوشش های وزیر پرکوشش ارتباطات به زودی محدوده پوشش دهی اینترنت در کشور افزایش خواهد یافت.

28 دی 1399

ایوانکا ترامپ پس از خروج از کاخ سفید چکار خواهد نمود؟

گمانی زنی ها حاکی از آن است که ایوانکا ترامپ میخواهد مستقلاً وارد دنیای سیاست گردد.

28 دی 1399

دفاع نخست&zwnjوزیر استرالیا از عملکرد نظامیان خود در افغانستان

اسکات موریسون با پیامی در شبکه های اجتماعی از نظامیان خود در افغانستان دفاع کرد و به تمجید از آنها پرداخت.

20 دی 1399

بهترین پاداش برای مردم ایران؟ قهرمانی پرسپولیس

افشین پیروانی در خصوصو لغو دیدار پرسپولیس و ذوب آهن گفت: ساعت 11 دیشب بود که به من گفتند بازی لغو شده، ولی ما باید این موضوع را از 2 جنبه در نظر بگیریم. اول اینکه ما در فینال آسیا هستیم و متاسفانه بازی قبل ما با نساجی هم کنسل شد و می شد به بازی با ذوب آهن به...

19 دی 1399

ادامه تعطیلی&zwnjها شنبه تعیین می&zwnjشود ، صعود کرونا در 23 شهرستان

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: برای ادامه تعطیلی های کرونایی در شهر های قرمز، شنبه تصمیم گیری می گردد.

16 دی 1399

مجلس اروپا: احتمال وقوع برگزیت بدون توافق بیشتر است

یکی از اعضای گروه هماهنگی برگزیت در مجلس اروپا با استناد به اطلاعات مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا، احتمال وقوع برگزیت سخت را بیشتر از دستیابی به توافقی در این زمینه دانسته است.

14 دی 1399

روزهای یکپارچه سبز یا یکپارچه قرمز بورس گذشته است!

یک تحلیلگر بازار سرمایه بر این باور است که بازار بورس به روزهای منطقی خود بازگشته است. به گفته وی روزهای یکپارچه سبز یا یکپارچه قرمز بازار سرمایه گذشته است.

12 دی 1399

چرا میل مردم به گفت وگوی زنده در شبکه های اجتماعی بالا رفته است؟

با شیوع ویروس کرونا در ایران و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که با خانه نشینی مردم همراه بوده است، میل افراد به مصاحبه و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، یا از روزمره گفتن در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. بسیاری از...

12 دی 1399

متکی کردن دانشگاه ها به درآمدهای اختصاصی از برنامه های اصلی وزارت علوم است

دکتر منصور غلامی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه مسائل و مسائل شکل گرفته در دانشگاه ها را جمع آوری و در رفع شان تلاش خواهم کرد، شرح داد: محور اصلی برنامه ها؛ اهداف، مأموریت ها و برنامه های اسناد بالادستی در حوزه آموزش عالی خواهد بود که به نظر می رسد...

8 دی 1399

یک عضو نیروی هوایی آمریکا در امارات کشته شد

خبرنگاران : نیروی هوایی آمریکا شنبه شب گفت که یک تن از این نیروها در امارات کشته شده است.

7 دی 1399

ردپای ایرانیان در فرهنگ ژاپن باستان

برطبق یافته های پژوهشگران ژاپنی، احتمال حضور ایرانیان در ژاپن باستان بسیار تقویت شده است. هرچند در طی چند دهه اخیر، فرضیه حضور ایرانیان در ژاپن مطرح بوده و شواهدی هم در تأیید این فرضیه وجود داشت، اما امروزه این فرضیه درمرحله یقینی شدن قرار می گیرد.

7 دی 1399

خبرنگاران لزوم اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارت زایی انواع مخاطرات کشاورزی

تهران- خبرنگاران- وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای به مدیران ارشد ستادی و استانی این وزارتخانه بر ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارت زایی انواع مخاطرات در بخش کشاورزی تاکید کرد.

5 دی 1399

پرداخت تسهیلات برای بهسازی و نوسازی خانه های تاریخی

خبرنگاران/اصفهان معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: دولت برای بهسازی و نوسازی خانه های تاریخی یک میلیارد و 200میلیون ریال تسهیلات پرداخت می نماید.

4 دی 1399

درگیری های جدید در قره باغ، ورود نیرو های جمهوری آذربایجان به روستای هین تاقر، هشدار ارمنستان

خبرگزاری خبرنگاران- به دنبال انتشار گزارش هایی درباره نقض مجدد آتش بس در قره باغ کوهستانی، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از کشته شدن 4 سرباز خود در درگیریهای تازه در این منطقه اطلاع داد.

2 دی 1399

زاخارووا: آزمایش های موشکی اخیر آمریکا مغایر با تعهداتش درباره هدف نگرفتن روسیه است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) تاکید نمود، آزمایش های موشکی اخیر آمریکا با بیانیه هایش دال بر اینکه سیستم های دفاع هوایی آمریکا روسیه را هدف نمی گیرند، مغایر است.

28 آذر 1399

ظریف: اگر آمریکا تعهداتش را انجام دهد، ما هم به تعهدات خود بازمی گردیم

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت اگر آمریکا تعهداتش وفق قطعنامه 2231 شورای امنیت را انجام دهد، جمهوری اسلامی ایران حاضر است به تعهدات خود وفق برجام بازگردد.

28 آذر 1399

6 تغییر برای بودجه 1400

حسن روحانی دیروز رویکرد هایی را که دولت در لایحه بودجه 1400 و در چارچوب برنامه کلی اصلاح ساختار بودجه درنظر گرفته اظهار داشت. همزمان نمایندگان در مجلس نیز به قرارگرفتن طرحی در اولویت دستور کار صحن رای موافق دادند که اگرچه با هدف اصلاح ساختار بودجه تدوین...

26 آذر 1399

بیانیه روسای گروه مینسک درخصوص توافق قره&zwnjباغ

روسای گروه مینسک از ارمنستان و جمهوری آذربایجان درخواست کردند به توافقات صورت گرفته پایبند بوده و با استفاده از فرصت آتش‌بس، اختلافات خود را به وسیله مذاکره حل و فصل نمایند.

25 آذر 1399

زاخارووا: تحریم&zwnjهای جدید آمریکا، یک اقدام تبلیغاتی ناشیانه علیه روسیه است

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: تحریم‌های جدید ضدروسی آمریکا، بر اساس بهانه‌های واهی و دور از ذهن و با هدف آسیب رساندن به وجهه شهروندان روس بعنوان ناقضین حقوق بشر اعمال شده است.

25 آذر 1399

وزارت نیرو حقابه لرستان را بهتر از گذشته ببیند

خبرنگاران/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وزارت نیرو از گذشته تا به امروز با خساست تمام نسبت به لرستان سیاستگذاری ها نموده و این درحالیست که با کنترل آب های موجود، سدسازی و مهار آب های سطحی نه تنها می توان جلوی...

23 آذر 1399
تعداد: (364)