واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس

به گزارش مجله رویای کره ای، معاون دفتر رئیس جمهوری در واکنش به طرح اظهارات مختلف درباره حضور وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس اظهار کرد: این بی طرفی شبکه است که گفت وگو را ممکن می نماید.

واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس

به گزارش خبرنگاران، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به طرح اظهارات مختلف درباره حضور وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

این بی طرفی شبکه است که گفت وگو را ممکن می نماید؛ این آزادی های دیجیتال است که به آگاهی مجال می دهد و این کمال یافتگی پلتفرم هاست که رواداری را بسط می دهد. با عادت به فیلترینگ، با اعتیاد به انحصار و با لجاجت بر جانبداری، نمی گردد گفت وگو را میزبانی کرد.

به گزارش خبرنگاران، حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در یک اتاق گفت وگو در نرم افزار ارتباط جمعی کلاب هاوس در شامگاه چهارشنبه و پاسخ دادن او به پرسش های تعدادی از اعضای این گروه مجازی، با واکنش هایی از سوی بعضی کاربران توییتر روبرو شد؛ اعتراض بعضی رسانه ها به حضور عضو هیئت دولت در کلاب هاوس و طرح اظهارات و مواضع از سوی او به جای انجام این کار در رسانه ها از جمله این واکنش ها بود.

کلاب هاوس یک نرم افزار ارتباط جمعی و شبکه اجتماعی است که کاربران آن تنها قادرند به وسیله صوت و با عضویت در گروه ها و اتاق های گفت وگو با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

کلاب هاوس که از سال 2020 فعالیت خود را شروع نموده است، طی ماه های اخیر از سوی کاربران فارسی زبان مورد استقبال قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1588

به "واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش معاون دفتر روحانی به طرح اظهارات درباره حضور ظریف در کلاب هاوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید