پوستر اجلاس جهانی گردشگری در همدان رونمایی شد

به گزارش مجله رویای کره ای، معاون عمرانی استاندار همدان در نشستی با مسئولان کمیته های فعال در دبیرخانه چهلمین اجلاس جهانی گردشگری که امروز در دبیرخانه اجلاس برگزار گردید، گفت: این رویدادها به خودی خود دارای ارزش است و تجربه هایی کسب می گردد که در آینده می توان از آن استفاده کرد.

پوستر اجلاس جهانی گردشگری در همدان رونمایی شد

به گزارش مجله رویای کره ای، به نقل از کمیته اطلاع رسانی همدان2018 محمود عراقی معاون عمرانی استاندار همدان در این نشست که دیروز پنجشنبه 26 مهر 97 برگزار گردید، گفت: زیرساخت هایی در حاشیه این اجلاس آماده می گردد که طبق این زیرساخت ها می توان در چارچوب کار را بهتر در مجامع بین المللی استفاده کرد.

او یادآور شد: دو رویداد بزرگ 2018 را در همدان برگزار نموده و می کنیم که با برگزاری این دو رویداد در گردشگری اتفاق خوبی افتاده درحالی که این را در گذشته شاهد نبودیم.

عراقی با تأکید بر اینکه مهم ترین نتیجه کار این است که باهم بتوانیم کار کنیم، گفت: برای کارهایمان به مرورزمان باید فکر بیشتری کنیم و بعدازاینکه همدان شناخته شد حرفه ای تر عمل کنیم.

او اظهار داشت: باید از الان به فکر این باشیم که در دو سال آینده چه رویدادی را در همدان داشته باشیم درحالی که ما هنوز در آن نقطه قرار نگرفته ایم.

معاون عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه بسیاری از درامدهایی که از گردشگری احصا می گردد قابل اندازه گیری نیست، گفت: همه درامد گردشگری نقدی نیست بلکه درامدهای معنوی و مثبت که ارزش ماندگاری دارد را نیز باید دید.

او توضیح داد: از این هفته وارد فاز جدیدی از هماهنگی ها برای اجلاس می شویم و برای برگزاری اجلاس مسئله ای نخواهیم داشت.

عراقی اضافه نمود: برای رسیدن به اهداف اجلاس باید دغدغه داشته باشیم و برای رسیدن به آن اهداف باید تبلیغات داشته باشیم.

او اطلاع رسانی این رویداد را مهم دانست و گفت: کیفیت پنل های اجلاس نیز مهم است و باید بدانیم برای چه سطحی این پنل ها در نظر گرفته شده است.

معاون عمرانی استاندار همدان سطح مهمانان را مهم دانست و اضافه نمود: باید سعی گردد مهمانان بیشتر از شرکت ها و مؤسسات گردشگری باشد.

او با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت ها در اجلاس پیش رو استفاده می کنیم، اضافه نمود: ما از هرکسی که ایده دارد استقبال می کنیم و از ظرفیت های همه در این رویداد بین المللی بهره مند خواهیم شد و آن هم بر اساس تلاشی است که افراد دارند.

در خاتمه این نشست از پوستر چهلمین اجلاس جهانی گردشگری با حضور معاون عمرانی استاندار همدان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان و عضو هیئت رئیس سازمان جهانی گردشگری رونمایی شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 287

به "پوستر اجلاس جهانی گردشگری در همدان رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوستر اجلاس جهانی گردشگری در همدان رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید