گل محمدی، انصاری و ربیع خواه را به هیچ وجه نمی خواهد!

به گزارش مجله رویای کره ای، پس از جدایی شجاع خلیل زاده و همین طور محمد نادری این پیشنهاد به گل محمدی ارائه شد که محمد انصاری و محسن ربیع خواه را حفظ کند اما ظاهراً یحیی بار دیگر اعلام کرده که هیچ یک از این دو بازیکن را نمی خواهد.

گل محمدی، انصاری و ربیع خواه را به هیچ وجه نمی خواهد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، در شرایطی که گفته می شد مسئولان باشگاه پرسپولیس با شجاع خلیل زاده به توافق رسیده اند این مدافع پرسپولیس ناگهان قید فینال آسیا را زد و تصمیم خود را گرفت و به قطر رفت تا مقدمات حضور خود در تیم الریان و لیگ ستارگان را فراهم کند. یک فایل صوتی و سپس تصویری واکنش های مختلفی را به همراه داشته و کار را به جایی رسانده که بسیاری از هواداران متعصب پرسپولیس و حامیان سابق شجاع خلیل زاده نیز قید حضور شجاع را به دلیل رقم بسیار بالای او بزنند. با جدایی شجاع، عده ای گمان کردند پرسپولیس سیاست های جابجاییی خود را عوض می کند و احتمالاً از این پس قدر بازیکنان محجوب و کم حاشیه خود را بیشتر می داند.

پرسپولیس در خط دفاعی خود علاوه بر کنعانی زادگان، بازیکنی چون سیدجلال حسینی را دارد که با کوله باری از تجربه در فصل گذشته کوچکترین اعتراضی به نیمکت نشینی خود و فیکس بودن شجاع نکرد. همچنین محمد انصاری بازیکن دیگری است که در این سال ها با غیرت و تعصبی مثال زدنی برای این تیم جنگیده و مدت هاست به دلیل مصدومیت نتوانسته به میدان برود. انصاری در دو پست دفاع چپ و دفاع میانی بازی های درخشانی داشته و با توجه به شرایط به وجود آمده در این باشگاه به نظر می رسید اکنون دیگر محمد انصاری در لیست مازاد این تیم قرار نگیرد و باشگاه منتظر انتها دوران مصدومیت و بازگشت او به میادین باشد، همین طور محسن ربیع خواه که در تمامی پست های خط دفاع و هافبک دفاعی برای پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و بی حاشیه زحمت کشید. دیروز از یک منبع موثق شنیدیم پس از جدایی شجاع خلیل زاده و همین طور محمد نادری این پیشنهاد به یحیی گل محمدی ارائه شد که محمد انصاری و محسن ربیع خواه را حفظ کند اما ظاهراً یحیی سرمربی پرسپولیس بار دیگر اعلام کرده که هیچ یک از این دو بازیکن را نمی خواهد. این در حالی است که پنجره جابجایی باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت و پرونده برانکو بسته شده و این باشگاه قادر نیست بازیکن جدیدی خریداری کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1293

به "گل محمدی، انصاری و ربیع خواه را به هیچ وجه نمی خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی، انصاری و ربیع خواه را به هیچ وجه نمی خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید