گمرک تعطیل نیست

به گزارش مجله رویای کره ای، احمد ذاکری با بیان اینکه گمرک مرزبان اقتصادی است، گفت: با توجه به جنگ اقتصادی که کشور در آن واقع شده است، بنابراین خدمات این سازمان در این شرایط الزامی و ضروری است.

گمرک تعطیل نیست

وی ضمن تاکید بر اجرای مصوبه های ستاد ملی کرونا، افزود: خدمات گمرک به ذینفعان ادامه خواهد یافت و برای قطع زنجیره کرونا، حضور کارکنان به حداقل می رسد و در کنار آن از سازمان الکترونیک حداکثر استفاده را خواهیم داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک افزود: بنابرستاد گمرک به تشخیص معاونین و مدیران کل مستقل، کارکنان با حداقل ظرفیت در محل خدمت حاضر خواهند شد و بیش از دو سوم تعطیل خواهند شد.

وی پیرامون فعالیت اجرایی گمرکات نیز گفت: این رویه در ارتباط با فعالیت گمرکات اجرایی و مرزی نیز با موضوع ناظرین و مدیران کل استانی در چارچوب مصوبه های ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد تا فرایند فعالیت های تجاری کشور در صادرات، واردات و ترخیص کالای اساسی و نهاده های تولید و ترانزیت متوقف نشود.

رییس سازمان اداری و استخدامی شب گذشته (ششم آذر ماه جاری) در برنامه تلویزیونی اعلام کرد: هفته آینده اداره ها، تعطیل هستند مگر آنکه حضور افراد به تشخیص مقام های ذیربط ضروری باشد.

جمشید انصاری گفت: همه کارکنان دولت اعم از رسمی و قراردادی و پیمانی و همچنین شامل قرارداد دستگاه با شرکت ها می شود و کاهش نیرو باید در تمام عرصه ها انجام شود و فرقی بین کارکنان شاغل ادارات نیست.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1374

به "گمرک تعطیل نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گمرک تعطیل نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید